Justin Bieber (19) odpočívá od všeho toho plivání po sousedech a fanynkách, od marihuany a drog v autobuse a od svých koncertů, kam chodí o tři hodiny později. V mezičase svého turné si zajel na koupačku na Bahamy a během ní si skočil do moře zaplavat se žraloky.

Těch se prý hrozně bojí. Bohužel se i oni bojí jeho a Justin vyvázl z vody se zdravou kůží. Předpokládáme, že jim začal zpívat a žraloci se raději drželi v uctivé vzdálenosti.

Justin se hodinu rozhodoval a sbíral odvahu, než skočil do vody. Nakonec si za odměnu nechal udělat nové tetování na ruce, ale to na instagramu svým fanynkám ještě neukázal. Ovšem podle komentářů lidí z jeho okolí jsou to růže a mraky. Asi nějaké alegorické spojení, které úplně nechápeme.

Bieber má poslední dobou problémů nad hlavu a pustila se do něj dokonce i jeho matka, která synovo chování neschvaluje. Kritizují ho i hvězdy šoubyznysu a ani jeho manažerovi není Justinovo chování po chuti. Skok mezi žraloky by tak vyřešil všechny jeho problémy. Což se nestalo, takže se bude muset snažit všechno napravit sám.