Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Justin Bieber nastříkal na U-rampu vyplazenou Miley Cyrus: Justýno, z tebe Banksy fakt nebude!

Justin Bieber si koupil barvičky a nastříkal si Miley.
+ Další fotografie

Zpěvák Justin Bieber (19) se tak moc snaží, aby na sebe upozornil, a docela se mu to daří. Škoda, že je většinou jen pro smích. Tentokrát si svou U-rampu, kterou si nechal postavit u svého domu ve městě Calabasas v Kalifornii, vyzdobil obličejem Miley Cyrus (21).

Justin i Miley spolu byli dlouho kámoši, jenže Bieber se urazil, když si Cyrus v rádiu vystřelila z jeho aféry v Brazílii, kde si užíval v náruči prostitutky. Mladý floutek si nakonec svůj vztek vybouřil tak, že si nechal nakoupit hromadu barevných sprejů a na U-rampě vytvořil jakési dětské omalovánky, které vzdáleně připomínají vyplazenou Miley.

Rodák z Kanady by asi rád slyšel, jak se mu jeho dílo povedlo, což jistě ocení jeho devítileté fanynky, které něco podobného právě domalovaly na mikulášské besídce. Opravdoví graffiti umělci by ho ale spíš nakopali do zadní části těla, protože z tohohle kluka teda Banksy rozhodně nikdy nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články