Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Justin Bieber je v Praze. Které fanynce ukáže svůj obří poklad? FOTO BEZ CENZURY V GALERII

Je to fešák!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Kanadský popový idol dorazil do Prahy a fanynky šílejí. Je otázkou, zda se Justin Bieber (22) bude v Česku svlékat, jak má v poslední době ve zvyku. Fanynky by jistě nic nenamítaly.

Nadržené náctileté fanynky se konečně dočkaly. Jejich miláček Justin Bieber (22) dorazil do České republiky. Krátce po půlnoci jeho tým dorazil do Prahy. Justin se chystá večer ohromit Česko v rámci Purpose World Tour.

Pokud chcete Justina vidět ještě před večerním koncertem, musíte zamířit k hotelu Four Seasons na Starém Městě. Když budete mít štěstí, tak vám Justin zamává z okna svým obřím penisem. Kanadský zpěvák je proslulý tím, že je velmi náladový. Když nemá náladu, tak na fanynky z okna plive. Když je ale v dobrém rozmaru, tak si teenagerky klidně pozve na pokoj.

Takže holky, rychle utíkejte za Justinem. Třeba na vás plivne a vy z toho budete mít životní zážitek. Nebo by vám mohl ukázat svůj poklad a z toho pak do svých 18 let určitě neusnete.

Mohlo by vás zajímat

Další články