Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jste v posteli méně akční než důchodce? Odhalte váš skutečný sexuální věk!

Zdroj: profimedia.cz
Sexperimentátorka radí! Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes jde o váš sexuální věk!

Když se podívám na závěry sexuálních průzkumů, tak mi přijde, že žijeme v praštěné době. Puberťáci dávají před sexem přednost internetu. A důchodci? Ti už nejsou jen utrápenými smraďochy se síťovkou, které vzruší víc sleva na mléko v supermarketu než představa sexuálního aktu.

Doba pohlavní aktivity se prodlužuje, a proto je docela dost dobře možné, že si nejeden devadesátiletý důchodce užívá víc než osmnáctiletá studentka. Nebo třeba vy. Je tak nejvyšší čas odhalit skutečný sexuální věk a zjistit, jak jste na tom. Podívejte se na následující skupiny. Sedí váš intimní život k tomu, kolik vám je let?

Sexuální věk 15 až 18 let - Plachá nadrženost

Stejně jako akné a domácí úkoly, tak i sex je všude kolem! Myslíte na něj od rána do večera. Nedostatek sexuálního sebevědomí a strach z trapasu vám nedovolují si ho užít. Když už přeci jen sex máte, za moc to nestojí. Tedy alespoň z pohledu osoby, která s vámi do postele vlezla.

Sexuální věk: 19 až 25 let - Každodenní bušení

Chcete to dělat minimálně pětkrát denně, nejlépe pokaždé s někým jiným a někde jinde. Sexuální partnery a partnerky střídáte jak ponožky, protože to přeci tak dělají i ostatní... až na několik lidí z vašeho okolí, kteří mají nechutnou nadváhu.

Sexuální věk: 26 až 35 let - Kariéra a mimísek

Povinnosti začínají být přednější než vaše sexuální šlamastyky Největší radost vám udělá, když se po náročné šichtě v práci můžete natáhnout. Pokud někoho máte, děláte to jen jednou do týdne. Pokud někoho máte a chcete dítě, děláte to jen při plodných dnech. Tak trošku nuda, ne?

Sexuální věk: 36 až 50 let - Druhá míza

Něco máte za sebou a po pár letech sexuální nudy si uvědomíte, že čas letí. Přepadne vás potřeba vše dohnat. Okamžitě! Obšourníci si najdou laciné milenky, ženy se snaží přilákat obdivovatele. Když propásnete šanci, budete toho až do smrti litovat.

Sexuální věk: 51 až 65 let - Experimenty a úchylárny

V běžném sexu jste zažili vše, co tak nějak šlo. Začínají vás lákat pořádné prasárničky Už je vám totiž jedno, jak u nich budete vypadat. Za erotické hračky utrácíte víc než za vnoučata. Vyzkoušíte vše od latexu přes BDSM až po návštěvu zaflusaného swingers klubu. Jste perverzní a máte šediny.

Sexuální věk: 66 až 75 let - Když se láme chleba

Hlava chce, ale tělo neposlouchá. Nebo naopak genitálie touží, ale vám se celkově hnusí představa, že to s někým děláte. Buď z tohoto začarovaného kruhu uniknete, nebo už si pořádný sex nikdy neužijete. Chce to k sobě najít někoho, kdo dokáže změnit váš postoj. Když na to přijde, klidně se můžete znovu zamilovat.

Sexuální věk: 76 až 99 let - Orgasmus bez infarktu

Později se ukáže, jak moc sex a život skutečně milujete. Dlouhodobé zanedbávání těla a jeho potřeb se nikdy nemůže vyplatit. Zdravý životní styl a aktivita vám naopak přinesou sexuální touhy i ve velmi vysokém věku. Jen občas dupněte na brzdu, aby vás z postele nenesli rovnou na hřbitov. Natáhnout bačkory při sexu není v módě.

Shoduje se váš biologický věk s tím sexuálním? Zamrzli jste v pubertě, nebo naopak šustíte na 100 %? Neváhejte se pochlubit a ukázat, že mít kvalitní sex a bohatý sexuální život lze v každém věku.

Související články

Další články