Vlastně ani nemusíte být bez partnera. Čeká vás rande a chcete si před ním trochu nacvičit líbání? Není problém. Můžete ještě v posteli vzít svůj polštář a pustit se do toho!

Celou tuhle děsivě vypadající šílenost vymyslela Emily King, designérka z americké Floridy. „Když jsem chodila na základku, každý si dělal srandu, jak zkouší líbání s polštářem. Asi sem nebyla jediná, kdo si to na polštáři opravdu trénoval,“ vysvětluje, jak ji napadlo tenhle šílený nápad přetvořit do skutečného výrobku k prodeji.

Celý koncept vychází z těch panáků, na kterých se trénuje první pomoc. Jednoduše jim vystřihla části obličeje, ty přidělala na polštář a tohle je výsledek, který vypadá, jakoby jste měli v polštáři uvězněného nebohého člověka lapajícího po dechu.

Jeden polštář prodává za 31 dolarů, což je v přepočtu zhruba 620 Kč, a už má první reakce. „Lidé, kterým je více než 25 let, říkají, že je to nechutné, a lidé, kterým je pod 25 let, jsou z toho nápadu nadšení,“ říká.

Ovšem jako dárek pro kamaráda nebo kamarádku, kteří už dlouho nikoho nemají, ideální! Sice je to možná rozbrečí, ale… To jenom nechápou legraci!