Nedávno jsme psali o tom, jak Demi Lovato unikly její nahé fotografie z mobilního telefonu. Ostatně existuje jeden člověk, co se už od srpna snaží někomu prodat její údajnou sex tape, a tyhle fotky mají být důkazem, že tato sex tape skutečně existuje a ona na ní skutečně je.

Na fotografiích, kde je vidět její tvář, není nejmenších pochyb, že jde o zpěvačku, bývalou hvězdičku od Disneyho a porotkyni amerického X-Factoru, která si užívá v posteli s Fezem ze sitcomu Zlatá sedmdesátá. Co ovšem ta fotografie prsou? Není na ní hlava, je tam jenom tetování. A právě ta by mohla dokázat, že jde o podvod.

Stačí je porovnat s pravým tetováním a hned je patrné, že to na fotografii je podivně rozmazané, občas dokonce v případě peří na boku vypadá i zmenšené. Což ale může být také všechno způsobeno nekvalitním foťákem v mobilu a focením ve špatném světle.

Demi Lovato se sama ke zveřejnění fotografií zatím nevyjádřila, pouze na Twitter napsala: „Jsem silná. Jsem bojovník. Nepodceňujte mě.“ Zase tolik si z toho ale asi dělat nebude, jelikož už podobných skandálů nasbírala pěknou řádku. Už dříve jí unikly nějaké milé lesbické fotografie a byla i zavřená na odvykací léčbě. Inu, drogy.