Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jsou bohaté a úspěšné, ale nehorázně OŠKLIVÉ! Tipněte si, které 4 herečky jsou tak OHYZDNÉ, že by měly chodit ven jen v NOCI!

Co si o tom myslíte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
Nehezké ženy, kterým nepomůže téměř nic, jsou i mezi slavnými. Podívejte se na čtveřici hereček, které jsou tak ošklivé, že by měly vycházet ven jen v noci. U některých jen stěží poznáte, zda je to muž, nebo žena.

Jsou slavné, bohaté a středem pozornosti. Mohou mít úplně vše, na co si vzpomenou, a přesto jim něco schází. I když jste totiž hollywoodská hvězda obrovských rozměrů, neznamená to, že budete automaticky krásná.

Samozřejmě že díky šikovným ručičkám maskérů a stylistů vykouzlí v Hollywoodu i z té nejošklivější dívky princeznu červeného koberce. Ale i tyhle holky jsou obyčejní lidé z masa a kostí. Mají své problémy a trápí je stejné věci jako nás, normální smrtelníky.

Čtyři herečky patří ve své branži mezi ty nejošklivější, a když nezasáhnou kouzelné ruce, tak by raději neměly vycházet ven za denního světla. Nejedná se o nikoho jiného než o Tildu Swinton, Tori Spelling, Rumer Willis a Maggie Gyllenhaal.

U těchhle žen platí, že si musí dávat pozor, i když jsou v rukou těch nejvytříbenějších stylistů, protože stačí jeden nestřežený okamžik, špatný úhel fotografa a tyhle ženy jsou opět za největší ošklivky. A věřte, že ani Photoshop jim nepomůže.

Holt neplatí, že zákonitě každá velká hvězda musí být i krasavice.

Související články

Další články