Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jiří Paroubek odhalil své bydlení! Pozval eXtra.cz k sobě a ukázal, kde všude krásná Petra trpěla...

+ Dalších 15 fotografií
Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (65) svádí nelítostný soudní spor s manželkou Petrou (44). Mají za sebou soudní stání, které bylo spíš zahřívacím kolem. Nejenže řeší rozvod, ale i kdo z nich bude vychovávat dceru. Paroubek chce střídavou péči, jeho stále manželka chce malou Margaritku do své péče. Politický buldozer pozval eXtra.cz do svého domu v pražské Chuchli, aby nám ukázal, jak si s Petrou v luxusním domě v pořizovací hodnotě bezmála devíti milionů korun žili... A mnozí jistě uznají, že Petře nemohlo nic chybět.

Začátkem roku se manželství Paroubkových rozpadlo jako dům z karet Krásná Petra se rozhodla po deseti letech manželství, že změní svůj život. Vzala společnou dceru a odstěhovala se od Paroubka. Nikdo nechtěl věřit, že jedno z nejstabilnějších manželství bude mít takový konec.

Redakce eXtra.cz navštívila bývalého politického buldozera, který nám ukázal, jak si s manželkou žili. Jejich dům má tři patra a každá místnost je velmi příjemně zařízena. Ať už jde o společenskou místnost, kterou zdobí desítky kvalitních vín a několik zajímavých obrazů. Ale třeba i obývací pokoj propojený s kuchyní, kde Petra vařila Jiřímu a dceři jistě lahodné pokrmy.

Jiří Paroubek si už zvykl na to, že dům aktuálně obývá sám. Svou novou přítelkyni v plánu stěhovat k sobě zatím nemá. "Možná časem. Gábina má svůj byt a takhle nám to zatím vyhovuje," svěřil eXtra.cz Paroubek s tím, že Petra si z domu odnesla věci, které nebyly její. "Věřím, že mi je časem vrátí zpět."

A co řekl Paroubek ke svému aktuálnímu životu a jak si v krásném domě žije? Podívejte se na videorozhovor.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy