Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jiří Mádl přijel do Karlových Varů bez přítelkyně. Proč zůstala doma?

Jiří Mádl a tajemná blondýna. Je to hercova nová láska?
+ dalších 4 fotografií
Do Karlových Varů dorazil také herec Jiří Mádl. Představil zde film Vlk z Královských Vinohrad a zašel na sklenku s přáteli. Mnozí čekali, že do Varů dorazí s přítelkyní, ale nakonec přijel sám. Jeho láska prý o publicitu moc nestojí.

Jiří Mádl patří k těm lidem, kteří si soukromý život umí dobře střežit. Novou přítelkyni do společnosti bere výjimečně a do Karlových Varů dorazil sám.

V hlavní soutěži 51. ročníku festivalu se Mádl objevil díky filmu Vlk z Královských Vinohrad. Dílo je zajímavé mimo jiné tím, že bylo dokončeno po úmrtí režiséra Jana Němce. Proto také tiskovka k filmu byla poměrně emotivní.

Mádl uvedl, že s přítelkyní je už rok, ale do Varů se jí nechtělo. „Říkal jsem jí, aby se mnou jela do Varů, ale řekla mi, že na to kašle. O pozornost vůbec nestojí,“ uvedl pro Super.cz Mádl.

Na dubnovém koncertu Emmy Smetany se Mádl objevil se zajímavou blondýnkou. Už tehdy se hovořilo o tom, že je to jeho dívka. Ale Mádl to nepotvrdil.

Každopádně do Varů nyní dorazil sám a může si tak užít hlavně kámoše.

Mohlo by vás zajímat

Další články