Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jiří Bartoška vydělal miliony. A stačilo mu na to jen pár dnů v roce!

Jiří Bartoška vydělal miliony. A stačilo mu na to jen pár dnů v roce!
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Je to nadaný herec, prezident karlovarského filmového festivalu, a to s duší byznysmena! Na kolik si Jiří Bartoška přišel během pár dnů?

Stačilo pár dní v červenci a vydělal takovou částku, na kterou by průměrný Čech musel pracovat i šedesát let!

Bavíme se tu o Jiřím Bartoškovi (69), skvělém herci a mimo jiné prezidentovi karlovarského filmového festivalu. Právě coby majitel pořádající společnosti Film Servis Festival Karlovy Vary vydělal za pouhých devět dní sedm milionů korun! Taková částka byla podle dostupných informací největší v novodobé historii festivalu. A to vše při stabilních tržbách, které se pohybují kolem 110 milionů korun.

„Padesátý ročník festivalu se nesl ve znamení kulatého jubilea festivalu, a proto byla jeho struktura přizpůsobena režimu oslav tohoto výročí,“ uvedl Bartoška podle E15 ve výroční zprávě festivalu, kde chválil i zapálení diváků a jejich pozitivní reakce na festivalové změny, které proběhly. Jako například zahajovací večírek, který se nekonal v Grandhotelu Pupp, ale před hotelem Thermal.

Jiřímu Bartoškovi, který je momentálně hvězdou zaplněných kin ve velmi úspěšné pohádce Anděl Páně 2, není důvod závidět. Po sametové revoluci filmový festival v Karlových Varech vzkřísil z úplného dna a od té doby mu věnuje podstatnou část svého času v průběhu celého roku. Proto si Jiří takový nádherný výdělek opravdu zaslouží.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy