Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jindřich Forejt v zajetí drog a sexu: Kvůli němu prý Zeman nestihl pohřeb slovenského prezidenta Kováče!

Zeman nestihl pohřeb slovenského prezidenta Kováče prý kvůli Forejtovi.
Zdroj: reprofoto hlídacípes.org/Profimedia.cz
Hradní protokolář Jindřich Forejt (39) skončil na Hradě! Portálu Hlídacípes.org se do rukou dostalo kompromitující video, kde si ředitel odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky užívá s mladými muži, v hlavní roli s bílým práškem. Spekuluje se, že právě kvůli Forejtovi prezident Zeman nestihl pohřeb slovenského prezidenta Kováče.

Když prezident Miloš Zeman spolu se svým mluvčím Jiřím Ovčáčkem a také protokolářem Jindřichem Forejtem přiletěli pozdě na pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče, byla to velká ostuda. Ovčáček se vymlouval na všechno možné, za vše prý mohl vítr i letecký provoz. Jenže bratislavské letiště i české Řízení letového provozu tvrdily, že o žádných zvláštních meteorologických podmínkách nic nevědí.

Do redakce eXtra.cz v té době dorazila informace, že letadlo se mělo zpozdit právě kvůli tomu, že Forejt odmítl projít bezpečnostní kontrolou. Letadlo totiž neodlétalo ze Kbel jako vždy, ale z Letiště Václava Havla, kde Forejt údajně ztropil velkou scénu. Letadlo prý kvůli němu mělo zpoždění. Měl snad Forejt z kontroly strach?

V té době jsme této informaci nevěnovali velkou pozornost, protože jsme si mysleli, že je to jen drb od někoho z Forejtova okolí, který ho chce poškodit.

Jenže podle fotografií, které jako první vydal portál Hlídacípes.org a pochází z kompromitujícího videa, se tato spekulace dostala znova do hry. Na fotografiích si Forejt užívá na bujarém večírku v přítomnosti mladých mužů. Podle svědků, kteří video zhlédli, jsou kromě užívání drog vidět i sexuální praktiky. Nahrávky potvrzují, že Jindřich Forejt je snadno vydíratelný. Redakce webu Hlídacípes.org ale celé video nepublikovala.

O vyjádření jsme požádali i mluvčího prezidenta republiky Jiřího Ovčáčka. Přišla nám překvapivá odpověď. „K mediálním otázkám, které se týkají p. Forejta, jsem dnes sdělil vše, co jsem říci chtěl. Nad tento rámec nezazní žádný další komentář,“ odepsal nám Jiří Ovčáček.

Hrad má na krku pořádnou ostudu a je velmi pravděpodobné, že se o něm bude brzy mluvit v zahraničních médiích.

Související články

Další články