Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jestli se bojíte duchů, tak nečtěte dál: Nevysvětlitelné video z Británie!

Kdopak to zvoní?
Zdroj: YouTube.com

Videí i fotografií údajně zachycujících různé "nadpřirozené bytosti" je doslova plný internet. V převážné většině případů se ovšem jedná o podvrhy. Co ale úplně obyčejný barový zvon… který zvoní sám od sebe?

Myslíte si, že je to hloupost? Běžte to vysvětlit vystrašeným zaměstnancům jistého anglického podniku, kteří se domnívají, že jsou pronásledováni přízrakem nedávno zemřelého pijana. Když prý duch čtyřiašedesátiletého Nigela Harrise dostane žízeň, jednoduše si zazvoní a čeká, až mu někdo přijde naplnit sklenku.

Jeden incident natočila i průmyslová CCTV kamera. Zvon se rozezněl ve chvíli, kdy devatenáctiletá barmanka Tasmyn Burns čepovala pivo, a ze záběrů je jasně patrné, že v daném okamžiku se poblíž něj nikdo nenacházel.

"Všichni jsme sebou trhli, protože zvonění bylo opravdu hlasité. Jestli to byl duch, nechybělo mnoho, aby zvon strhl na zem," uvedla Tasmyn. "Napřed mě napadlo, že si někdo jen tak hraje, ale nikdo tam nebyl. Nemůžu tvrdit, že bych věřila v existenci nadpřirozených jevů, ale po to všem, co se tu stalo… slyšela jsem už několik lidí, jak si šeptají, že by to mohl být Nigelův duch. Byl to jeden z našich největších štamgastů, jeho obraz dokonce visí v hale," dodala.

Související články

Další články