Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jelito a pitomec! Fanoušci se smějí Kohoutové, že se chlubí cucflekem

+ Dalších 13 fotografií
Trapas
Na Berenice Kohoutové (27) jsou nejzajímavější prsa a pak její milostné eskapády. V minulosti se rozvedla s Pavlem Čechákem a nedávno po dlouhé době ukázala svůj nový objev. Zřejmě to s ním musí být vášeň. Proč by se jinak chlubila cucflekem veřejně na sociálních sítích?

Bereniku Kohoutovou by chtěl mít v posteli každý muž, ale bohužel. Herečka je momentálně zaláskovaná do svého nového přítele a užívá si s ním každou strávenou chvilku. Důkazem jí je pořádný cucflek na krku, kterým se neváhala pochlubit na svém Facebooku.

Snímek se ale s úspěchem příliš nesetkal. Fanoušci mají za to, že je Kohoutová trapná, a dokazují jí to v komentářích. „Tohle dělá jen pitomec,“ píše Petr P. „Se máš čím chlubit, ty jelito,“ přidává se Jiří H. „Bereniko, opravdu máte zapotřebí sdílet i takovéto věci? To snad sdílí jen puberťáci, kterým se to stalo prvně, a ne herečka a zpěvačka vaší originality,“ dodává Dominik F.

Možná si Berenika sdílení obdobné fotografie příště rozmyslí…

Mohlo by vás zajímat

Další články