Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Její poslední slova byla: „Za pár minut jsem doma.“ Tam už ale nikdy nedorazila

Proč musela Amanda zemřít tak násilnou smrtí? Co se mezi ní a
útočníkem stalo?
Zdroj: Instagram/EPA
Velmi zákeřný a otřesný případ se stal v Německu. Nic netušící dvacetiletou dívku shodil pod přijíždějící metro jeden Íránec. Co ho k tak strašnému činu vedlo?

K nebohé dvacetileté Amandě se jistý Hamim přiblížil potichu zezadu a v tom ji strčil. Mladá slečna spadla přímo pod soupravu vlaku, která ji přejela. Byla na místě mrtvá!

Osudové pro ni bylo právě psaní SMS zprávy, ve které stálo: „Za pár minut jsem doma.“ Do telefonu byla tak zabraná, že nesledovala, co se děje kolem. V ten okamžik mladík íránského původu zaútočil.

Proč musela tak mladá a krásná studentka zemřít násilnou smrtí? Rodiče jsou psychicky na dně. Nehorázně brutální vražda se stala v berlínské stanici metra Ernst-Reuter-Platz. Vraha nezastavilo ani to, že v tu dobu, co dívku pod metro strčil, bylo ve stanici spoustu lidí. Když spatřili, co se stalo, okamžitě se na něj vrhli. Zpacifikovaného ho předali strážníkům, kteří si pro něj přišli.

Muž s íránským občanstvím se narodil v Německu. Policie nyní vyšetřuje, proč muselo k tak brutální vraždě nevinné dívky dojít. S mladou slečnou se údajně útočník vůbec neznal, šlo o náhodný výběr oběti, tvrdí německý deník Bild.

Do toho se ale na povrch dostávají informace, že se Amanda s útočníkem moc dobře znala. Měla s ním mít poměr a poté ho opustit. To ho mohlo vyprovokovat k tomu, že jí ublíží. Sama dívka měla německý i švédský pas a libanonské kořeny.

To, že s vrahem tvořili pár, potvrdil i dívčin status na Facebooku jen čtyři dny před smrtí.

„Proč bych měla být smutná? Ztratila jsem člověka, který mě nemiloval. Ale on ztratil člověka, který ho miloval,“ psala tehdy slečna.

Její rodina se s tím nemůže smířit a nevěří, že je skutečně po smrti. Bylo to tak náhlé a nečekané. Celý život měla před sebou.

Související články

Další články