Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jednou jí to očividně nestačilo: Katy Perry se bude vdávat a zase si bere známého obšourníka

Tenhle výraz doma nacvičovali před zrcadlem.

Doteď jsme nevěděli, že je to vůbec možné, ale Katy Perry (28) má očividně ještě lepší vkus na chlapy než Mahulena Bočanová (46). Poté, co se po roce manželství rozvedla s britským komikem Russellem Brandem (38), který je známý tím, že v Británii nesouložil akorát s královnou Alžbětou a Amy Winehouse (†27), protože už je mrtvá, se bude znova vdávat.

A opět si vybrala okouzlujícího frajera, který jí bude věrný až za hrob. Kdybychom měli, ať už abecedně, nebo chronologicky, vyjmenovat seznam expřítelkyň Johna Mayera (35), bude ten text delší než průměrný monolog Lucie Bílé (47) o lásce a to nikdo z nás nechce absolvovat.

Katy s Johnem spolu randili, poté se rozešli a loni se k sobě opět vrátili. Přesně takhle začíná každý zdravý dlouholetý vztah. John Katy požádal o ruku a chce si ji vzít o Vánocích. Tak přejeme snoubencům štěstí, Mayer alespoň na rozdíl od Branda nevypadá jako něco, co jste včera vytáhli z odtoku ve veřejných sprchách na hlavním nádraží.

Mohlo by vás zajímat

Další články