Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH ČEŠEK? Ani náhodou! Eliška Bučková vypadá jako obyčejná selka

Co se to s Eliškou stalo?
Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Dalších 6 fotografií
V roce 2008 vyhrála korunku krásy, ale od té doby uplynula už dlouhá doba. Nejenže Eliška Bučková (27) bojovala se zákeřnou poruchou příjmu potravy, ale teď se z jedné z nejkrásnějších modelek stává usedlá stařena. Může za to láska k prostoduchému rybáři Jakubu Vágnerovi (34)?

Byla snem stovky mužů. Když si nechala udělat větší prsa, tak se jejich počet ještě zvětšil, jenže po té krasavici, kterou si pamatujete, už není vidu ani slechu. Z Elišky se stává opět holka z vesnice, selskou duši v sobě nezapře.

Od doby, co randí s rybářem Jakubem Vágnerem, to s jejím sexappealem jde z kopce. Chce z ní snad mít vesnickou puťku, za kterou se žádný chlap neotočí, nebo už prostě samotnou Miss omrzela image manekýnky? Vypadá to spíš na tu první variantu. Začala se totiž měnit, co se přestěhovala do domu právě k Vágnerovi.

Žijí na samotě u rybníka, tak se přestala Eliška líčit, dbát o sebe a naposledy na sebe oblékla kroj, ve kterém byste ji ani náhodou nepoznali. Takhle to vypadá, že se královnou krásy může stát opravdu každá holka odvedle. Bučková už dávno ten punc krásky nemá…

Související články

Další články