Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je Witowská ve střetu zájmů? Alex Mynářová ji vehementně brání: „Je to nejlepší moderátorka!“

Witowská s Mynářovou jsou kámošky a nedávno to prasklo!
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia, Facebook, Česká televize
+ Dalších 21 fotografií
Přátelství Alex Mynářové (34) a Světlany Witowské (45) už není tajemstvím. Dlouho o vřelém vztahu dvou moderátorek nikdo ani netušil, ale když byly nedávno spolu vyfoceny, bylo jasno. Polibek na tvář i vřelé obětí mezi manželkou hradního kancléře a moderátorkou prezidentského duelu při odchodu z posilovny značí silné pouto. Média posléze začala spekulovat, zda neměl Miloš Zeman v prezidentském duelu výhodu oproti Jiřímu Drahošovi, vzhledem k tomu, že ho Světlana moderovala. Witowskou ale Mynářová vehementně brání.

Alex Mynářová a Světlana Witowská se potkaly kdysi v České televizi. Mynářová, tehdy ještě Nosková, si posléze vzala hradního kancléře Vratislava Mynáře a z veřejnoprávní televize musela odejít. Přátelství s Witowskou jí ale vydrželo dodnes, píše deník Blesk. Média začala spekulovat, zda přátelství mezi dvěma kráskami není střet zájmů, právě proto, že Witowská moderovala prezidentský duel, ve které o status hlavy státu bojovali Miloš Zeman a Jiří Drahoš.

Mynářová se ukázala jako pravá kamarádka, protože ji bez váhání obhájila. Svoje stanovisko zveřejnila na svém facebookovém profilu: „Je potřeba si připomenout, že Světlana Witowská podala při prezidentském duelu naprosto famózní profesionální výkon. Obě strany si ji chválily, žádná si nestěžovala,“ prohlásila a nezapomněla dodat, že Světlana je „nejlepší politická moderátorka v zemi“. Světlana si zřejmě vybírá správné přátele.

Související články

Další články