Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Je tu lízač bot i totální kráva! 12 typů lidí, kteří číhají v každém kanclu!

Jakákoli podobnost s lidmi, se kterými sedíte zrovna v práci, je fakt jen
náhodná!
+ dalších 1 fotografií
Je jedno, kde pracujete. Může to být open space, můžete být zavřeni na telefonu ve vlastním výběhu... I tak mají všechny kancly na světě jednu společnou věc a tou jsou kolegové. Pracovat v týmu vyžaduje notnou dávku vzájemného respektu a tolerance. Přijdou momenty, kdy to fakt nemůžete vydržet a chcete je postřílet všechny - od recepční až po šéfa. Pak se o víkendu opijete na firemním večírku a zjistíte, že ta bába, co vám vždycky zasmradí váš prostor svojí připravenou sváčou a pořád tupě čumí, je vlastně milou holkou a vy ji pomaličku začínáte chápat. Jenže pak přijde zase pondělí.

Každá větší nebo menší firma se skládá z lidí, co spolu musí po určitou dobu trávit většinu veškerého času. Je nesmírně těžké vyjít úplně se všemi a kdo to štěstí má, může si gratulovat. Běžně se to ale neděje.

Většinou vás u některých kolegů iritují jejich poznámky, smích, tupost nebo personalita. Nemám návod, jak se s tím vypořádat, ale někdy je prostě super se nasrat a tu energii vypustit.

Já osobně jsem dost teatrální a hysterická blbka, takže vzpomínám na momenty, kdy lítaly mobily, obědy, monitory a knihy.

Takže jsem se rozhodla sepsat seznam kolegů, se kterými musíme všichni vyjít a ne vždy je to lehký úkol. A hlavně pozor, my sami takovými kolegy můžeme být taky!

1. Kolega, který s sebou tahá do práce děti, které velmi hlučně mluví, kradou propisky, házejí s věcmi a snaží se vám sedět na klíně. Obvykle vás poprosí, jestli by je u vás mohl chvilku nechat a vy nemáte to srdce mu říct, že děti nenávidíte. Všechno se děje samozřejmě ve chvíli, kdy máte nejvíce práce.

2. Partička účetních, kterým už jen zavolat je peklo. Když voláte, ozve se pichlavý hlásek, který stoupá s každou sekundou hovoru. Když vázne něco, co potřebujete uvést do pohybu, začnou na vás křičet s tím, že to má na starosti jiná účetní, nejčastěji Štěpána nebo Bohdanka a ta je dneska u doktora. Vy si ale myslíte, že se všechny jmenují stejně a vypadají stejně. A ona je to pravda.

3. Idiot, který má nemístné sexuální poznámky pokaždé, když projdete kolem. Tento oplzlý typ muže s pleškou bere i váš pozdrav jako pozvánku do postele. Plácá vás po zadku a vy čekáte na moment, kdy mu z obličeje uděláte lečo. Bohužel v práci to prostě nejde, a tak se s tím budete potýkat, dokud vás výpověď nerozdělí.

4. Několik recepčních, kteří mají intenzivní téma k hovoru zrovna ve chvíli, když něco chcete. Koukají na vás, jakože je rušíte při nejdůležitější činnosti na světě (je to pravda, sama jsem to dělala a sama jsem se tak dívala), a ve vyšších levelech vás odpálkují, abyste laskavě přišli jindy, protože teď mají pauzu a pouštějí si nový klip nejdebilnější kapely na světě.

5. IT oddělení, kam nechcete chodit, protože to tam smrdí. Kluci jsou hodní a nosí si sváču z domova. Na jejich pracovišti to vypadá jako v zákopech a kyslík tam prakticky vymizel. Na každý váš problém reagují stejně. „Co že se s tím stalo? Tak to zkus restartovat.“

6. Kolegyně, co vás má ráda, ale je jiná než vy, takže se s ní nechcete moc bavit. Šla by s vámi na kávičku nebo by chtěla probrat ten modrý lak na nehty se třpytkami, který zakoupila v nedalekém krámku jen za třicet devět, ale vy na to prostě psychicky nemáte. Nechcete probírat rajčata ve slevě ani to, že její přítel zase nepřišel tři dny domů, protože byl v herně. Prostě nechcete!

7. Ten/ta, co vás miluje od chvíle, co jste nastoupili. Psí oči jdou za vámi, kamkoli se hnete. Občas se s vámi snaží chatovat nebo se jen tak tiše zeptá, co děláte večer. Vy to víte, celá kancelář to ví. Dokud neodejdete, bude vás vroucně milovat a večer masturbovat nad vaší pracovní profilovkou. Neprodleně poté, co odejdete, najde si nový objekt své lásky.

8. Partička, co si nosí vlastní obědy a vy nemůžete dýchat při jejich ohřevu. Nevíte, co konkrétně mají za pozice, ale vypadají na asistenty vašich nadřízených. V kuchyňce hlučně řeší slevy v Kauflandu a vzájemně rukama i nohama zkoumají obsah svých obědů, které vypadají i smrdí, jako kdyby si nazvraceli do talíře.

9. Ten/ta „HOT“! Téměř nikdy jste spolu nemluvili. To je možná důvod, proč se vám líbí. Víte jen, že voní a vypadá dobře. Jeho postavení je prakticky jedno, i kdyby to byl řidič, zedník nebo šéf, budete si ho představovat v hříšných situacích. Chutě vás přejdou ve chvíli, kdy se jednoho dne objeví s miminem mezi dveřmi nebo se na firemním večírku nesmyslně opije a vy zjistíte, že má vadu řeči a zvrací do mísy s mini řízečky.

10. Někdo, kdo konstantně nechává h*vno v záchodku. Už tu pracujete dlouho, ale zaboha jste nebyli schopni vypátrat místního lorda hoven, co si z toalet dělá kurz malby na keramiku. Začínáte podezřívat úplně každého kolegu a oni na oplátku podezřívají vás.

11. Uklízečka, která vám každý večer vyhodí smlouvy, poznámky, notebook i proteinovou tyčinku na další den. Záhadou zůstává, že je v kanceláři pořád stejný bordel a ty drobky pod židlí prostě nikdo nevyluxoval.

12. Kráva, co ví všechno úplně nejlíp. Nemusí mít nic společného s vaší pozicí, jejím základním úkolem na téhle planetě je prudit ostatní. Horší situace je, když jde o vaši nadřízenou. Prostě nezmůžete nic. Chodí, komanduje a připomíná vám věci, které vy musíte udělat. Všude byla, všechno zná a vy si doma tajně připravujete provaz a gumové rukavice, kdyby náhodou nastala vhodná příležitost se jí definitivně zbavit…

Mohlo by vás zajímat

Další články