Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Je tohle možné? Tato mladá žena nikdy neměla sex a tvrdí, že ho ani nikdy mít nebude!

Je tohle možné? Tato mladá žena nikdy neměla sex a tvrdí, že ho ani nikdy mít nebude!
Zdroj: Facebook

Je jí pětatřicet a nejspíš zůstane navždy neposkvrněná. Julie Sondra Decker z americké Tamby Bay o sobě říká, že sex ji nikdy nepřitahoval, nikdy ho mít nechce a ani se nepovažuje za asexuála, jen prostě nemá romantické choutky a její tělo to nepotřebuje.

Mladá spisovatelka žije sama v třípokojovém bytě a je smířená s tím, že asi nikdy nenajde spřízněnou duši, která by ji pochopila. Ačkoliv je podle posledních propočtů na zemi asi 70 milionů asexuálů, ona žije obklopená lidmi, kteří její "nemoci" nerozumějí.

Má dost přátel, ale ani ti si nejsou jisti, jak se k problému postavit, někteří si myslí, že je latentní bisexuálka. Když chodila do školy, zkusila jako mladá líbání s holkou i klukem, ale žádné pocity to v ní nevyvolalo a nevyvolává dodnes.

Děti by třeba někdy chtěla, ale uvažuje spíše o adopci. Zatím se ovšem věnuje osvětě pro lidi, kteří na sex nahlížejí stejně. Pravidelně píše svůj blog, kde zveřejňuje své pocity, ale spíše se vždycky dočká nadávek nebo rad, že by ji měl někdo pořádně znásilnit, aby pochopila, o co přichází. Není divu, že takové rady ji od této příjemné kratochvíle ještě víc odrazují.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy