Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Je tohle ještě spravedlivé? Zadek modelky Romany Pavelkové je bez známek celulitidy! Jak to jen sexy zrzka dělá?

Romana se i po narození synka Maxe může chlubit dokonalým pozadím.
+ Další fotografie
K někomu ta příroda dokáže být ale pořádně štědrá. Jeden takový úkaz je i modelka Romana Pavelková, která nejenže je půl roku po porodu dávno na své váze, ale ještě k tomu na jejím těle není ani stopy po tom, že byla kdy těhotná a nabrala kila. Jak to jen sakra ta zrzka dělá?

Finalistka Miss Romana Pavelková nikdy neměla problémy s postavou, ale přece jen těhotenství je velkým zásahem pro tělo a kdejaké ženě po něm zůstanou viditelné jizvičky a celulitida. Jenže u modelky byste aspoň jednu nedokonalost jen těžko hledali, a zvlášť na prdelce. Tu má přímo výstavní. Má snad nějaký tajný recept?

„Za necelý měsíc mě čeká focení kampaně na parfémy, a proto bych chtěla vypadat opravdu skvěle. Ideálním cílem je dopracovat se k postavě, kterou jsem měla na finále Miss České republiky. Proto jsem se rozhodla cvičení ještě podpořit metodou rázové vlny na Klinice krásy na pražském Andělu, která slibuje odbourání celulitidy a hlavně zpevnění pokožky a podkoží,“ prozradila nám sympatická Romana.

Ta se zas pomalu vrací k modelingu, ale nechce nic uspěchat a vychutnávat si hlavně to, jak její půlroční syn roste a dělá pokroky. Ale ten zadek jí prostě musíme, ať chceme, či nechceme, závidět.

Mohlo by vás zajímat

Další články