Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

JE TO ZAČÁTEK KONCE? Nová majitelka České Miss Eva Čerešňáková mění koncept. POHŘBÍ tím definitivně oblíbenou soutěž krásy?

JE TO ZAČÁTEK KONCE? Nová majitelka České Miss Eva Čerešňáková mění koncept. POHŘBÍ tím definitivně oblíbenou soutěž krásy?
Zdroj: Česká Miss
Taky jste byli fanoušci soutěže krásy Česká Miss, která se už stala každoroční stálicí mezi televizní zábavou a na samotné finále vždy přilákala ty nejzářivější hvězdy? Jenže to vypadá, že už dnům hojnosti odzvonilo. S novými majiteli přichází i nový koncept, který podle odborníků Miss nepozvedne, ale naopak ji zakope do země!

Není to tak dávno, co začaly čachry mezi majiteli licence k České Miss, kterou si k dokonalosti vypiplala Michaela Maláčová. Jenže od té doby, co to prodala, to jde se soutěží z kopce a teď tomu většinový vlastník Martin Ditmar se svou partnerkou Evou Čerešňákovou zasadili obrovskou ránu Z prestižního galavečera se má stát průměrná reality show!

„Jsme si vědomi, že Česká Miss 2017 bude výrazně odlišná od předchozích ročníků, ale doba se mění a stejně tak preference diváků a široké veřejnosti. Díky moderním technologiím se online sdílení stalo nedílnou součástí života a průzkum nám jasně potvrdil, že poodhalení zákulisí a online sdílení cesty dívek od samotných castingů až do velkého finále bude veřejnost zajímat,“ uvádí k novému konceptu Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events, jenž nový ročník národní soutěže krásy organizuje

Plánované změny spolu s partnerkou Evou Čerešňákovou detailněji představili vedení soutěže Miss Universe při jednání o budoucí spolupráci. „Mluvili jsme o změnách, které s novým ročníkem chystáme, a sílu online komunikace i sdílení průběhu soutěže považují i světové soutěže krásy za důležité. I ty totiž v rámci volby světové královny krásy mají nově své aplikace, většina soutěžících o průběhu příprav informuje na svých sociálních sítích a online komunikace předchází velkému finále,“ poodhaluje diskuzi se zástupci Miss Universe Eva Čerešňáková.

Ale má vůbec o takový zvláštní koncept ve formě reality show u nás někdo zájem. Lidi jsou přesyceni takovými pořady, kdy se mají dostat do nitra dění, ale ve finále to vlastně nikoho nezajímá. Jestli tím spíš dříve úspěšnou soutěž pro začínající modelky nepohřbí. Všichni vzpomínají, jaké to bylo ještě za Maláčové, která tomu dala světový punc, ale teď to zavání spíš amatérismem a fanoušci začínají být dost znechucení, a to ještě nic nezačalo.

Castingová tour České Miss 2017 bude zahájena 12. ledna v Praze a budou následovat castingy na dalších místech České republiky. Jak to celé dopadne, je ve hvězdách, ale odborníci s bývalou majitelkou Marcelou Krplovou se nestačí divit, jak to Ditmar s Čerešňákovou ničí od základů to. Takhle za chvíli můžeme skončit bez jediné celorepublikové Miss a budou jen ty podřadné, které doposud nikoho nezajímaly.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy