Zapomeňte na tantrický sex, kde se prodýcháte spíše k bezvědomí než ke společnému orgasmu, a začněte cvičit obyčejnou Óm metodu! Jedna z nejstarších jogínských vibrací totiž dokáže dle učitelky meditace vyvolat až jedenáct orgasmů za den!

Karen Lorre (51) a její kolegyně Rachel (25) začaly obě navštěvovat kurzy sexu a obě dvě byly k výsledkům skeptické. Ale cvičitelka je zasvětila do používání jogínských vibrací, které pokaždé trvaly 15 minut v hlubokém soustředění a Rachel dokonce dosáhla orgasmu během sezení, aniž by na ni vůbec kdo sáhl.

Pětadvacetiletá „žačka“ si stěžovala, že nikdy předtím se jí nepovedlo dojít vyvrcholení, ale teď je schopna díky Óm metodě prožít až 11 orgasmů denně a sama si je vyvolat. Cvičitelka tvrdí, že vibrace prostupují hlavně do mozku, kde se během hlubokých meditačních metod aktivují centra, která vedou k sebeuspokojení.

Obyčejnou Óm metodu by měli nejlépe provádět spolu oba partneři, aby si sladili své sexuální vlny a vyvrcholení mohlo přijít společně a bez zdlouhavých či složitých nácviků, které vyžaduje klasický tantrický sex. Cvičit se dá denně a výsledek je prý ohromující.

A asi na tom něco bude, jelikož Óm center pro lepší sex je už 10 po celém světě a zájemců je tolik, že dle slov sexkoučky nezvládají kapacitu. Takže vyzkoušejte!