Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

JE TO TU: Veronika Kopřivová čeká miminko? V tomhle bříšku prý ROSTE MALÝ JÁGR!

Veronika nenápadně schovávala bříško. Je to jen náhoda?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Tak to je vážně trefa do černého! Holka od tyče prý skutečně porodí našemu hokejovému bohu první dítě. O takovém štěstí sní snad každá zlatokopka na světě, to by byl pro takovou kadeřnici z Teplic přímo majstrštyk. Co je na údajném těhotenství Veroniky Kopřivové pravdy?

Všichni spekulují o tom, jestli to páru vydrží, ale k nám do redakce eXtra.cz se donesly dost zajímavé informace o tom, že tato blondýnka jde miminku radikálně naproti. Prý už dávno neřeší antikoncepci. Dokonce je prý možné, že pod svým srdcem už teď nosí malého Jágra, ale na vzdouvající se bříško je ještě čas. Zatím se to dá v pohodě zamaskovat. Co je tedy na tom všem pravdy?

„Od té doby, co je s Jágrem, tak nemyslí na nic jiného než na to, jak si s ním udělat dítě. Už vysadila i prášky. Stěžovala si dokonce, že kvůli tomu se jí zhoršila pleť. Ale to nějak neřeší, teď se soustředí hlavně na svůj cíl,“ napsala nám velmi dobrá kámoška Kopřivové. Je to skutečně pravda? Byla by to bomba pro celou Hokejovou rodinu.

Když jsme se zadívali na Veroničino břicho, tak je stále ještě ploché, ale byly momenty, kdy se ve Varech už lehce vzdouvalo.

Sama Veronika se k celé záležitosti ohledně toho, že by v sobě nosila tak cenný poklad, kterým by byl malý Jágr, nevyjádřila. Ale již dříve pro Blesk magazín přiznala, že by byla ráda, kdyby mimčo přišlo. Ruka na srdce, kdo by nechtěl mít dítě se zazobanou hokejovou legendou?

Ale teď je tu i další otázka. Je na potomka připraven i Jágr? Přeci jen sám říkal, že by dítě chtěl až po ukončení kariéry, aby se mu mohl plně věnovat. A že by chtěl skončit s hokejem, o tom máme pochyby. Nebo že by byla zamilovanost silnější než láska k puku?

Jestli už je malý Jaromír (nebo malá Jaromíra) skutečně na cestě, budeme brzy vědět. Pokud je to skutečně pravda, tak Veronice gratulujeme, že to dokázala.

Související články

Další články