Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

JE TO TU: Rytmus bude tátou, Jasmina Alagič je TĚHOTNÁ, hlásí Slováci!

JE TO TU: Rytmus bude tátou, Jasmina Alagič je TĚHOTNÁ, hlásí Slováci!
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 30 fotografií
RADOSTNÁ ZPRÁVA
Poté, co se Rytmus (41) dal v květnu dohromady s Jasminou Alagič (29), přišlo hned několik velkých kroků. Zařídili si nádherný domov, nedávno proběhly zásnuby v Bosně a nyní přišel další milník v jejich vztahu. Jasmina čeká s Rytmusem miminko! S novinkou přišel slovenský web pluska.sk.

Jeden z nejslavnějších párů poslední doby, Rytmus a jeho Jasmina, jen září láskou. Za svou zamilovanost se nestydí a dávají veřejnosti najevo, jak moc se milují. S radostnou novinkou, že pár čeká miminko, se ale nesvěřili oni.

Zdroj z jejich okolí přinesl zprávu slovenskému portálu pluska.sk. "Před měsícem se zasnoubili a Jasmina je už i těhotná. Spolu s Patrikem se na děťátko velmi těší. Zatím o tom ale nechtějí příliš hovořit," tvrdí podle plusky nejmenovaný přítel páru.

Zdá se, že hrdličkám se splnil jejich sen. Jasmina už před časem potvrdila, že Patrik je přesně ten muž, se kterým by chtěla mít dítě. Ani Rytmus se netajil tím, že by miminko uvítal. Je tedy už jen otázkou času, než se s novinkou svěří i jeden z nich.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy