Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je to muž, či žena? Český unisexuální model uchvátil módní průmysl! ŠOKUJÍCÍ FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU

Petr se necítí být mužem ani ženou.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Český model Petr Nitka sklízel úspěchy hlavně v zahraničí, ale teď uchvátil i slovenská módní mola. Jenže vyděšení diváci fashion show si marně kladli otázky: Je to muž, nebo žena? Sama hvězda modelingu v tom nemá vůbec jasno!

Na první pohled by málokdo řekl, že jde o muže. Přeci jen má třiadvacetiletý Petr dost ženské křivky, a to nejen v obličeji. Sám se vlastně ani jako chlap necítí, jenže jako žena taky ne. Sám vůbec neví, kam by se zařadil.

Když se na něj podíváte, tak byste jasně řekli, že jde o holku. Přeci jen váží pouhých 52 kilo, což opravdu kluci v jeho věku nemívají. Ti jsou spíš nabušení z fitka a snaží se na vymakané postavy ulovit kdejakou holku.

Jenže tenhle „babochlap“ v tom nemá ani ve své hlavě jasno, ale rozhodně se tím netrápí. Snaží se myslet jen na svou kariéru, pracuje hlavně ve světě, ale teď se ukázal i na Slovensku v Bratislavě a lidi z něj byli doslova paf.

Ale modeling není to jediné, co Petr dělá. Hodně času tráví cestováním mezi USA, kde studuje, a Austrálií, kde má nejvíce pracovních nabídek.

Podle vlastních slov se Petr považuje za unisexuální osobu a rozhodně nemá v plánu na svém vzhledu cokoliv měnit. A ani nad změnou pohlaví nepřemýšlí. „Cítím se být něco mezi mužem a ženou,“ řekl na začátku léta v televizním rozhovoru.

Jediné, co odhalilo jeho pravou identitu, že se narodil jako muž, byla vykouknutá bradavka na módní přehlídce v Bratislavě. Poznali byste vy, o jaké pohlaví vlastně u tohoto modela českého původu jde?  

Související články

Další články