Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Je tahle zdravá žena šílená? Touží po tom, aby se zmrzačila a mohla být na vozíku!

Zdroj: Profimedia.cz

Pro někoho je to nejhorší noční můra, pro Britku Chloe Jennings-White (58) je to ale zatím nesplněný sen. I když na něm intenzivně pracuje a shání chirurga, který ji "ochrne".

Tahle žena totiž trpí vzácnou psychickou poruchou, která se nazývá porucha identity tělesné integrity. Trochu komický název vlastně neznačí nic jiného, než že Chloe odmala trpí utkvělou představou, že by měla žít jako postižená. A tak se i chová.

"Bohužel" pro ni má ale dvě zdravé nohy, i když ráda by byla ochrnutá. Jestli čtete tyto řádky a už kroutíte hlavou, tak přestaňte, protože tento příběh je ještě horší. Poprvé si uvědomila, že s ní není něco v pořádku, když navštívila svou invalidní tetu a zatoužila mít nohy ve stejných dlahách jako ona. Na tajno si k nim jako dítě v posteli přivazovala dlouhá pravítka, celou noc se ani nepohnula a bylo jí dobře.

Pak si zkoušela různými šílenostmi přivodit ochrnutí, ale jen si šestkrát zlomila různé kosti v těle. Nakonec, když už bylo jasné, že je tohle vážný stav, se v dospělosti svěřila své rodině a své manželce, se kterou nyní žije. A hledá chirurga, který by jí operoval páteř tak, že se už nikdy nepostaví na nohy.

Když Chloe zveřejnila svůj příběh, samozřejmě se setkala s nenávistí, odporem, dokonce i výhružkami smrtí. Přesto se našel jeden muž, který by jí žádanou operaci provedl, ale na tu Chloe ještě nemá peníze. K této podivuhodnosti se již vyjadřují samozřejmě i lidé, kteří na vozíku již jsou a trápí je to celý život. Podle nich je Chloe jen rozmazlená pipina, která si neuvědomuje, co život na vozíčku obnáší. Protože na rozdíl od skutečných invalidů se Chole vždycky může zvednout a odejít, i když dělá, že nechce.

Související články

Další články