Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Je snad šílená? Neuvěříte, kolik peněz vrazila tato žena do své sbírky na téma medvídek Pú

Deb Hoffmann zcela propadla sběratelské vášni – a kouzlu medvídka Pú.

Muži se prý liší od žen tím, že zakládají sbírky – a k velké nelibosti svých partnerek jsou ochotni do nich investovat nemalé finanční prostředky. Ovšem pozor, i tady platí, že výjimka potvrzuje pravidlo. A když se do sbírání pustí opravdu nadšená příslušnice něžného pohlaví, člověk se leckdy nestačí divit, jak až daleko je ochotná zajít.

Ukázkovým příkladem může být osmačtyřicetiletá softwarová designérka Deb Hoffmann, která se doslova zbláznila do předmětů s tematikou medvídka Pú. Její sbírka se skládá z 8900 položek v celkové hodnotě přes 2 miliony Kč.

Sbírka zcela zaplňuje čtyři pokoje Debiina domu ve Wisconsinu. Přestože Deb má už teď jisté místo v Guinnessově knize rekordů, podle svých vlastních slov s rozšiřováním unikátní „Pú kolekce“ ještě rozhodně neskončila. Její manžel je však ochoten ji v této zálibě podporovat pouze do okamžiku, kdy ho bude chtít kvůli uvolnění místa pro další plyšáky vyhodit z postele.

„Začala jsem s tím asi před dvaceti lety. Napřed mi úplně stačilo pořídit si tak dvacet hraček ročně, ale pak se to zhoršilo. Začala jsem každý den chodit na servery, jako je eBay, a hledat tam cokoliv, co má nějakou souvislost s medvídkem Pú a jeho slavnými přáteli,“ říká Deb.

Největším klenotem Debiiny sbírky je ručně vyrobená včela, která byla součástí původního filmového kostýmu medvídka Pú. Na světě je jich prý jen deset a jejich cena je odhadována na 1000 USD (cca 20 000 Kč)/kus.

Mohlo by vás zajímat

Další články