Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Je snad frigidní? Patricie Solaříková ODMÍTNE SEX. Mladému nadrženci zůstanou jen oči pro pláč!

Hraje si na frigidu.
Zdroj: TV Nova, facebook
+ Dalších 11 fotografií
Tak tohle se nečekalo. Patricie Solaříková je známá jako sexuální mašina, ovšem teď se ukazuje, že je možná vše jinak. Odmítne totiž sex s přitažlivým studentem. Ještě k tomu mu zlomí srdce!

Patricie Solaříková (28) poslední dobou prošla velkým progresem. Z obtloustlé, dvoubradé, nevzhledné ženy se rázem stala sympatická a krásná třicátnice, za kterou se otočí nejeden muž. Možná proto také sbalila svého současného přítele Marka Fryčáka.

Mluvilo se o ní v poslední době hodně, a to především v souvislosti se sexem. Patricie je prý velmi náruživé děvče a v posteli prý měla i dva najednou.

Když si to ale porovnáme s její rolí Terezy Jordánové v Ulici, tak je to jako nebe a dudy. Tam totiž odmítne příjemné sexuální chvíle, jež jí bude nenápadně nabízet student Tobiáš. Ten z ní má nabitý poklopec už delší dobu, ale vystartuje po ní až nyní.

Tereza se bude tvářit, jako by byla snad jeptiškou, a studenta pořádně odpálkuje. Pak se ale v kabinetu bude cítit provinile. Možná si uvědomí, že taková příležitost se jí nemusí už nikdy naskytnout.

Přeci jen Tobiáš je sympaťák a mohl by mít v posteli snad všechny holky ze své třídy. On ale od začátku miluje profesorku Jordánovou a nakonec mu zůstanou jen oči pro pláč. Přitom Terezu v minulosti pígloval otec studentky, takže tohle by v jejím případě už nikoho šokovat nemohlo…

Související články

Další články