Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je Petr Kramný hlavní svědek, nebo hlavní podezřelý? Egypťané stále nemají jasno, proč ho tedy drží v Hurghadě?

Petr Kramný se svou rodinou.
Zdroj: reprofoto tn.cz

Zdá se, že kauza smrti Moniky (†36) a Kláry (†8) Kramných zaměstnává egyptské vyšetřovatele jen naoko. V případu ani během téměř dvou měsíců nedošlo k žádnému posunu a otec rodiny Petr Kramný (36) je pořád bezdůvodně držen v Egyptě.

Tedy alespoň tak se to zdá jemu samému. Server tn.cz uveřejnil nahrávku jeho telefonátu, kde Kramný tvrdí, že je ve vyšetřovacím spise veden jako hlavní svědek, ale nikdo jej k žádnému výslechu nepředvolal.

Egyptská strana se navíc chtěla spojit s českými vyšetřovateli a schůzka měla proběhnout prostřednictvím konzulátu, k ní ale se vší pravděpodobností nedojde, protože Egypťané její termín ani uskutečnění vůbec nepotvrdili.

Naprosto lajdácký přístup tamních vyšetřovatelů už pomalu zavání tím, že se snaží skrývat pravdu, ale jakou? Zatímco první odhady mluvily o tom, že manželka a dcera zemřely rukou otce rodiny, neustálé vykrucování a vymlouvání egyptské policie nechává domněnku, že za smrt obou žen může někdo z hotelu a Egypt se snaží vyhnout mezinárodnímu skandálu. Co myslíte vy?

Související články

Další články