Zdá se, že kauza smrti Moniky (†36) a Kláry (†8) Kramných zaměstnává egyptské vyšetřovatele jen naoko. V případu ani během téměř dvou měsíců nedošlo k žádnému posunu a otec rodiny Petr Kramný (36) je pořád bezdůvodně držen v Egyptě.

Tedy alespoň tak se to zdá jemu samému. Server tn.cz uveřejnil nahrávku jeho telefonátu, kde Kramný tvrdí, že je ve vyšetřovacím spise veden jako hlavní svědek, ale nikdo jej k žádnému výslechu nepředvolal.

Egyptská strana se navíc chtěla spojit s českými vyšetřovateli a schůzka měla proběhnout prostřednictvím konzulátu, k ní ale se vší pravděpodobností nedojde, protože Egypťané její termín ani uskutečnění vůbec nepotvrdili.

Naprosto lajdácký přístup tamních vyšetřovatelů už pomalu zavání tím, že se snaží skrývat pravdu, ale jakou? Zatímco první odhady mluvily o tom, že manželka a dcera zemřely rukou otce rodiny, neustálé vykrucování a vymlouvání egyptské policie nechává domněnku, že za smrt obou žen může někdo z hotelu a Egypt se snaží vyhnout mezinárodnímu skandálu. Co myslíte vy?