Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je libo amarouny? Český vědec vynalezl nápoj, který prý dokáže nahradit veškeré běžné jídlo!

Zdroj: facebook.com

Důmyslný český vynálezce Jakub Krejčík, který už nechtěl ztrácet čas takovými podřadnými činnostmi, jako je konzumování potravin, vynalezl nápoj, který by měl údajně nahradit vše, co denně jíme.

Svůj patentovaný produkt zatím zkouší sám na sobě a údajně se cítí skvěle.

Tímto vynálezem by chtěl pomoci především lidem, kteří nestíhají jíst, nakupovat kvalitní potraviny, nemají dostatek peněz, ale i těm, kteří chtějí chránit planetu Zemi před plundrováním.

Na další vývoj nápoje, který tematicky nazval Mana, bude vybírat prostředky na stránce Startovač.cz, která pomáhá začínajícím podnikatelům. Projekt má i vyšší cíle v podobě řešení otázky vyřešení potravinové soběstačnosti světa či záchrany přírodního bohatství.

Podle vynálezce i odborníků, kteří na vývoji spolupracují, obsahuje nápoj všechny výživové látky, které člověk přijímá v běžné stravě a pro svůj život potřebuje, a zároveň je oproštěn od všech zdraví škodlivých příměsí.

Uživatel by měl tedy v nápoji najít superpotravinu, která jej nasytí, ale zároveň vyloučí všechna zdravotní rizika.

My tento nápad sice kvitujeme, ale zároveň si pokládáme otázku - to se kvůli nápoji, který nám notoricky připomíná amarouny ze seriálu Návštěvníci, vzdáme tak úžasných pozemských radovánek, jako je jídlo?

Možná je na takový "pokrok" ještě příliš brzy, nemyslíte? My totiž zrovna máme na něco chuť...

Související články

Další články