Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Je Cameron Diaz těhotná? V pařáku chodila ve svetru a zakrývala bříško!

Tají nám herečka něco?
Zdroj: Profimedia
V horkém L. A., kde teploty atakovaly maxima, se fanouškům Cameron Diaz (43) naskytl podivný pohled. Hollywoodská kráska se objevila v džínách, volném svetru a před bříškem pořád šermovala kabelkou, na které měla navíc zavázanou šálu, aby bylo vidět co nejmíň a fotografům tak ztížila záběr. Okamžitě se vyrojily spekulace, že je blonďatá herečka těhotná.

Buď je Cameron Diaz těhotná, nebo měla pořádnou zimnici a nebylo jí dobře. Jindy se totiž tahle zkušená hvězda hlídá. Chodí nalíčená a vždycky jí to sekne. Tady se ale ukázala úplně bez make-upu a v docela šíleném oblečení vzhledem k tomu, jaké je v L. A. vedro.

Po jejím boku si vykračovala Nicole Richie, zpěvačka a dcera skladatele Lionela Richieho. Ta měla volné kalhoty, žabky a titěrné tílko. Takže nehrozí, že Cameron byla zima.

Cameron je už rok vdaná za kytaristu kapely Good Charlotte Benjiho Maddena. Jsou spolu šťastní, usadili se a rádi by si pořídili potomka. „Dělá všechno pro to, aby si užívala čas strávený s manželem. Cítí se konečně naplněná a je připravená stát se mámou,“ řekl zdroj magazínu People.

Však má na to herečka už nejvyšší čas! A když to nevyjde, může vždycky využít služeb náhradní mámy!

Související články

Další články