Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jauvajs: Takhle dopadnete, když si v akci pořídíte plastiku v Mexiku!

Musela jsem na tu operaci do Mexika, měli v akci pětiprocentní sle­vu.

Nešťastnice Carmela Estrela, stejně jako mnoho jiných žen v Mexiku, co touží být krásnější, se stala obětí mexických praktik, protože v téhle zemi jsou kliniky skutečně „s.r.o.“ jako ve známém seriálu.

Carmela v domnění, že dostala injekci minerálů a kolagenu, zaplatila nemalou sumu, která je sice na naše poměry za podobný zákrok nižší asi o třetinu, ale v Mexiku jde o sumu, na kterou průměrný člověk vydělává šest měsíců.

Neakreditovaná, a tedy levnější, mexická zařízení používají při zákrocích injekční roztok obsahující neznámé látky, které mohou způsobit i snížení hybnosti těla a další nežádoucí účinky, nehledě na špatné provedení plastických operací.

Tohle je jedna z nich. Odsátí tuku a následná korekce povislé kůže jaksi nedopadly a peníze na mnohonásobně dražší zákrok na renomované klinice, kde by zoufalé Carmele mohli následky zfušované operace napravit, samozřejmě pacientka nemá.

Podobně je na tom v Mexiku momentálně bezmála osm tisíc žen a další přibývají. Stejně jako nové krásy chtivé pacientky pofidérních klinik.

Související články

Další články