Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jasmina může být v klidu: Rytmus ukázal syna, z chlupaté opičky je krásné miminko

Jasmina může být v klidu: Rytmus ukázal syna, z chlupaté opičky je krásné miminko
Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
sanel
Malý Sanel oslavil 27. října už tři měsíce na světě a podle všeho se má čile k světu. I když jeho tvář rodiče Jasmina a Patrik Vrbovští stále skrývají, podle jedné z posledních fotek, které Rytmus sdílel na svém Instagramu, je vidět, že ze Sanela je rozkošné miminko. Jak totiž přiznala před pár týdny sama Jasmina, když se Sanel narodil, nevypadal zrovna jako ukázkový novorozenec.

Jasmininy obavy z toho, že porodila chlupaté zvířátko, se už dávno rozpustily. I když je tvář malého Sanelka před zraky veřejnosti stále skryta, podle fotky, kterou Rytmus (42) umístil na Instagram k jeho tříměsíčnímu výročí, je vidět, že je z něho roztomilé miminko, na které se rodiče nemohou vynadívat.

Tatínek Rytmus vyfotil Sanela v roztomilé kombinéze, jak si hoví v medvědí sedačce ve svém vyšperkovaném pokojíčku. A i když přes jeho obličej dal obligátní promo na svoji akci, skrze tučná písmena je Sanelovi do tváře přeci jen trochu vidět.

"Neuvěřitelné, jak se mění každým dnem. Jak objevuje svět, ty první emoce, když něco poprvé vidí nebo cítí. Jako by chtěl něco říct, vyjádřit, ale ještě to nejde. Moc si to užíváme, jako by nic jiného ani neexistovalo," napsal k fotce rozněžnělý tatínek.

Jasmina, která před pár týdny prozradila, že si na synovu tvář musela po porodu zvykat, se nyní musí tetelit blahem. „Když mi ho moje porodní asistentka podala, řekla jsem si proboha… a když jsem mu měla dát pusu… uff,“ popsala Jasmina první momenty, kdy uviděla vytouženého syna.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy