Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič se toho nebojí: Na plnou pusu řekla, co má Rytmus v trenkách!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Zamilovaní snoubenci
Jasmina Alagič (29) je do Rytmuse (41) zamilovaná po uši. Rapper krásnou moderátorku požádal v její rodné Bosně o ruku a budou se brát. Dlouho se spekulovalo, že je s ním jen pro peníze. Teď už je ale navýsost jasné, že to tak není. Jasmina totiž řekla, jak se to má s Rytmusovou chloubou. A nejde o auto!

Rytmus se snaží střežit si soukromí, jak to jenom jde. Sociální sítě má sice zasypány fotkami se snoubenkou Jasminou Alagič, ale ty největší detaily si nechává pro sebe. To mu teď moderátorka SuperStar 2018 dost zhatila.

Jasmina se totiž ve slabé chvíli prořekla, co schovává drsný rapper ze slovenských Piešťan pod trenkami. „Jak sis představovala Rytmuse nahého? Bylo to zklamání, nebo překvapení, když jsi ho potom viděla?“ zeptal se jí moderátor pořadu LVL Lama.

„No, víš co, vždy je to překvapení, když vidíš něco takového,“ přiznala se Alagič. Moderátor jí okamžitě skočil do řeči. „Jako něco tak obrovského?“ smál se. A Jasmina mu to odkývala: „A já jsem si i myslela, že to nějak tak bude!“

Rytmus se podle slov Jasminy nemá za co stydět, ale pochybujeme, že si přál, aby tyhle intimnosti jeho nastávající manželka probírala v éteru.

Ale když jí odpustil rozflákané auto za miliony, odpustí jí cokoliv!

Související články

Další články