Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jasmina Alagič se svěřila, co říká Rytmus na její těhotenství: Tohle byste asi nečekali!

Jasmina Alagič se svěřila, co říká Rytmus na její těhotenství: Tohle byste asi nečekali!
Zdroj: Instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 36 fotografií
DOJEMNÉ VYZNÁNÍ
Rytmus (42) a jeho snoubenka Jasmina Alagič (29) se rozhodli, že si zimu zpříjemní teplem a odletěli do skutečného ráje. Navíc klid, odpočinek a sluníčko jistě prospějí půvabné budoucí mamince Jasmině. Na té sice není ještě těhotenství vůbec znát, ale už nyní ví, že čeká chlapečka. Na dovolené se krásná moderátorka rozněžnila a svému budoucímu muži vzkázala slova plná něhy.

Od Štědrého dne, kdy Jasmina Alagič a Rytmus (42) oznámili, že čekají rodinu, prožívají společně jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Těhotná Jasmina nechtěla dělat zbytečné tajnosti ani s pohlavím miminka, proto zanedlouho poté oznámila, že čekají chlapečka.

Po krásných společně strávených Vánocích se pár rozhodl odjet za teplem. Budoucí mamince sluníčko a relax jistě prospějí a Rytmus dělá všechno proto, aby jeho budoucí manželce vůbec nic nechybělo.

Těhotenství na Jasmině není sice ještě vidět, ale i tak musí být na sebe velmi opatrná. Rytmus na sociálních sítích postuje jednu fotku za druhou se svojí láskou, a to Jasminu pravděpodobně natolik rozněžnilo, že se neudržela a prozradila, jak Patrik reagoval na to, když mu poprvé řekla, že je těhotná.

"V životě jsem neviděla nic emotivnějšího a čistšího než jeho reakci," okomentovala první reakci Rytmuse na fakt, že čekají rodinu. Tak ať se oběma včetně malého daří co nejlépe!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy