Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jardo, na tuhle si dávej pozor: Bývalý přítel půvabné zpěvačky Anežky varuje hokejistu

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
vztahy
Jaromír Jágr (47) je od rozchodu s modelkou Veronikou Kopřivovou (28) sám. Zatímco Veronika randí s pohledným Miroslavem Dubovickým, Jaromír prozatím lásku nehledá. Občas se vyfotí s nějakou slečnou a lidé začnou okamžitě spekulovat, zda to není hokejistova nová známost. Naposledy se společným snímkem s Jaromírem pochlubila začínající zpěvačka Anežka. Veřejnost začala na sociálních sítích rozebírat, zda by jim to spolu slušelo. Bývalý přítel zpěvačky ale Jardu před Anežkou varuje.

Jaromír Jágr (47) je už několik měsíců sám, ale po rozchodu s Veronikou Kopřivovou novou lásku nehledá a místo toho si užívá svobody. Pravdou je, že když se fanynky hokejové boha dozvěděly, že je jejich idol opět k mání, tak ucítily šanci.

V poslední době se spekulovalo o vztahu Jaromíra Jágra a bývalé tenistky Daniely Hantuchové. Šestatřicetiletá Daniela si své soukromí bedlivě střeží, ale na druhou stranu jí už tikají biologické hodiny a klidně by se mohla usadit.

Daniela je nádherná žena a k Jaromírovi by se perfektně hodila. Kromě tenistky se kolem Jaromíra údajně motá začínající zpěvačka Anežka Fojtáchová. Před nějakou dobou lidé na jejich sociálních sítích hodnotili, jak by jí to s hokejistou slušelo.

Komentáře jako „Běž do něj“ na sebe nenechaly dlouho čekat. Anežka na druhou stranu napsala ke snímku jen strohé „Když jdeš z kšeftu a potkáš legendu." Jeden z bývalých partnerů Anežky přišel s tím, že Anežka není možná tak nevinná, jak vypadá.

„Řeknu to takhle, jsem rád že je tahle životní etapa za mnou. Zažil jsem s Anežkou hodně hezkého ale zároveň musím říct, že tak zlého člověka bez soucitu a respektu jsem nezažil. Anežka vypadá úžasně a znamenitě. Toho umí využít ale nemá vůbec žádné srdce! Já jsem byl jen jedna z jejich přestupních stanic,“ nechal se slyšet její bývalý přítel.

„Anežka vždycky věděla, že chce být slavná zpěvačka a žít v Praze. Potrpí si na drahé dovolené a život na vysoké noze. Do hlavního města se dostala po ročním románku s podnikatelem z Itálie. Anežka má ráda kolem sebe rozruch a alkohol jí není cizí. Nikdy jí nedělalo problém to na parketu pořádně rozjet,“ vypráví.

Zpívat v dnešní době umí každý, ale dostat se na výsluní je náročné. Anežka nedávno zpívala v kapele Petra Kutheila a snaží se pro svoji kariéru udělat co nejvíce a vytěžit z ní maximum.

„Jsem rád, že jsem měl možnost poznat pravou tvář Anežky. Stejně tak, jak to poznali ti přede mnou. Jsem ale rád, že dostala možnost se proslavit tak, jak jí to jde nejlépe,“ sdělil zdroj z její blízkého okolí.

Související články

Další články