Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jardo, koukej: Tvoje ex Jana Doleželová si nechala odstranit chlupy na nohou! Proč to neudělala dřív, viď?

Jana Doleželová si nechala odstranit chlupy na nohou.
Zdroj: eXtra.cz

Modelka Jana Doleželová (31), několikaletý stín v patách hokejisty Jaromíra Jágra (41), se rozhodla dát na léto do pořádku a zbavit se zimního porostu na svých lýtkách.

Protože by se podle Jany klasickým holením mohla na jejích nohou vytvořit vyrážka a nehezké pupeny, na které by nezabrala žádná mastička z její lékárny, zašla si do salonu, kde jí za asistence novinářů pomocí permanentní depilace připravili nohy na nošení minisukní.

Všechno samozřejmě zadara, protože tyhle holky za tyhle věci neplatí, ale naopak, Doleželová bude kliniku otravovat ještě rok a somrovat další zákroky.

Zatímco Jarda válí v Dallasu na ledě, je možné, že se za ním Jana opět chystá na návštěvu. Zřejmě již jen jako kamarádka, neboť podle našich exkluzivních informací, si vyhlášená samaritánka našla nedávno nového chlapce.

Nedávno se totiž vrátila ze Spojených států a za boha nechtěla přiznat, za jakým účelem tam byla. Buď to bylo focení třistapadesátéhopátého kalendáře v její kariéře nebo se modelka vydá uvařit českou svíčkovou právě ve městě, kde byl v roce 1963 spáchán atentát na amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho.

Související články

Další články