Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jarda Jágr povozil hokejové fanoušky na štangli svého kola a ukázal jim olympijskou vesnici přímo ze sedla!

Olympijská vesnice očima Jaromíra Jágra…
Zdroj: facebook.com

Jaromír Jágr (41) se rád dělí se svými fanoušky o všechny své zážitky. A jelikož se o olympijské vesnici v Soči traduje, že je největší a nejrozlehlejší, kam jen vzpomínky našich olympijských bardů mohou dohlédnout, rozhodl se, že jim ji ukáže hezky z blízka.

Na komentovanou prohlídku Soči se můžete podívat přímo z jeho facebookové stránky, kam video umístil.

„Tak takhle nějak vypadá vesnice z jízdy na kole. Tady je náš dům, je to obrovské…“ uvádí hokejová celebrita. „Každýstát si nějakým způsobem vyzdobil svůj domeček… Tady jsou, koukám, Brazilci, to jsem zvědavý, co tu dělají… Bobisti pravděpodobně… Protože hokejistu žádného Brazilce neznám,“ pokračuje.

Slunečná olympijská vesnice připomíná něco na způsob přímořského turistického letoviska v kombinaci s českým sídlištěm. „Tady v dálce je hokejový stadion, ale je tam sluníčko, tak není moc vidět,“ vysvětluje Jaromír. „Musím říct, že je to suverénně největší olympijská vesnice. Byl jsem na pěti olympiádách, ale tohle jsem nezažil. Tady člověk opravdu potřebuje kolo, chodit pěšky, to by byl zabiják. To bych se pak mohl přihlásit na příští olympijské hry, na letní olympijské hry na chůzi!“ dodává.

Na závěr videa zamávají i čeští olympionici.

Děkujeme, Jardo, my tě nemít, tak nevíme vůbec nic…

Související články

Další články