Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Jaký typ ex jste? Házíte talíři, nebo si v klidu zajdete na kafe?

Rozchod bývá velmi složitou životní situací.
+ Další 3 fotografie
Rozchod je téměř pro všechny stresovou situací. Někdo se s tím vyrovnává líp, jiný hůř. Jak ovšem zvládáme úlohu "bejvalky"? Tohle je 6 typů ex! Ke kterému se zařadíte?

Pro jednoho utrpení, pro druhého vysvobození. Rozchody byly a jsou součástí vztahů. Vždy se doporučuje brát konec vztahu jako začátek něčeho nového, ovšem někdy to prostě nejde. Padne tisíce slz i tisíce láhví vína, než si bývalého partnera vyndáte z hlavy. Pokud jste vy tou, která se pro rozchod rozhodla, většinou konec vztahu zvládáte líp než v roli té opuštěné. Máme pro vás 6 typů ex, schválně, jestli se v nich poznáte!

1. STÍHAČKA

Tento druh bývalých partnerek nedokáže překousnout, že nastal konce a již nepatří do partnerova života. Snaží se neustále získávat informace o tom, co partner dělá, s kým se schází a jak situaci snáší. Pronásleduje ho na akcích, na které ví, že jde, stalkuje mu Facebook, Instagram a neustále se utápí v minulosti. Nejlepší radou je toho hned nechat. Čím míň toho o bývalém budete vědět, tím víc šťastné budete.

2. BLÁZEN

Holky, neurazte se, ale pokud k rozchodu zaujmete postoj, jako že se rozchod vlastně nekonal, působíte tím jako psychicky nemocné osoby. Jde o ty ex, které přestože se na konci vztahu domluvily, pokračují dál v partnerské komunikaci. Denně pošlou bývalému SMS, chtějí se sejít na kafe nebo jít do kina. Pokud bývalého partnera vidí, chovají se k němu stejně jako ve vztahu. Crazy, nemyslíte?

3. FLEGMATIČKA

Ex patřící do této skupinky byla už asi ze vztahu hodně unavená. To, že vztah nedopadl, jí je v podstatě jedno a přijímá situaci s klidným svědomím. Nijak neřeší, co partner dělá a jaké důvody k rozchodu měl. Pokračuje dál ve svém životě, ve kterém je nyní spokojená. Je to absurdní, ovšem k těmto ex se chtějí muži nejčastěji vrátit. Jejich ledový klid je totiž opět rozvášní.

4. ZÁKEŘŇAČKA

Tak to je asi to nejhorší, co může chlapa potkat. Zhrzená žena, která se s rozchodem určitě nehodlá smířit. Tyto ženy začnou hned po rozchodu dělat naschvály a problémy. Chtějí partnera za uštědřenou ránu pořádně potrestat. Ovšem, dámy, nesnižujme se k boji, zůstaňme v klidu, přinese nám to víc užitku.

5. SLEPOVAČKA

Klasické lepičky vztahu se snaží vztah obnovit a zachránit za každou cenu. Už při rozchodu přemýšlí o tom, jak muže dostat zpět do vztahu. Často se přetvařují a snaží se působit dojmem, že se změnily. Lidé se ale nemění, a tak při opadnutí prvotního nadšení nastane opět ten stejný problém a rozchod se koná znovu a znovu.

6. KAMARÁDKA

Dá se říct, že tento typ ex je ideální, ovšem málokdy k takovému stavu dojde. Není ovšem na škodu stát se s bývalým partnerem kamarádkou. K čemu zahazovat společnou minulost a zážitky. Můžete stát stále jeden vedle druhého, ovšem už ne v roli partnerů.

Mohlo by vás zajímat

Další články