Julia Roberts (46) hrála ve svém nejslavnějším filmu Pretty Woman prostitutku Vivian. Té má být podle scénáře 20 let. Ano, pětačtyřicetiletý podnikatel Richard Gere (64) sbalil dvacetiletou prostitutku, které ale ve skutečnosti bylo 23 a žil s ní šťastně až do smrti.

Rachel McAdams (36) je nejvíce známá svou rolí Allie ve filmu Zápisník jedné lásky. Její postavě je ve filmu 17 let, když potká svou životní lásku, se kterou zůstane až do smrti. Ve skutečnosti jí ale bylo už 25 let.

Jennifer Grey (55) se nejvíce proslavila rolí Baby v legendárním Hříšném tanci. Podle scénáře Baby byla ještě na střední škole, tudíž jí mohlo být tak maximálně 17 let, když podlehla Patricku Swayzemu. Jenže v době natáčení jí bylo už 27!

Katherine Heigl (34) nechtěně otěhotněla ve filmu Zbouchnutá. Její postavě, která dělala hlavní televizní producentku, bylo dvacet čtyři let. To by třicetileté Katherine hádal málokdo.

Kate Winslet (38) bylo přes dvacet, když natáčela Titanic. Její postavě Rose je ale ve filmu pouhých 17. Stejně jako její kolegyně potkala svou životní lásku, ještě než dosáhla plnoletosti.

To samé potkalo i hvězdu Gilmorových děvčat Alexis Bledel (33), která hrála ve dvaceti letech patnáctiletou Rory. Jí ale mladá tvář zůstala dodnes.