Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jako by nikdy neexistoval! Kolegové a kamarádi už zesnulého Jakuba Zedníčka (†27) totálně zazdili

Kolegové a kamarádi už zesnulého Jakuba Zedníčka (†27) totálně
zazdili.
Zdroj: Profimedia.cz, wikipedia.org
+ Dalších 22 fotografií
Po devíti měsících opět ožila tragická smrt Jakuba Zedníčka (†27), kterou se doposud nepodařilo zcela objasnit. Talentovaného herce a tatínka malé dcerky jeho domovské Městské divadlo Brno dlouho oplakávalo a vystrojilo mu pohřeb se všemi poctami. Teď se tam prý ale chovají, jako by snad ani nikdy neexistoval.

Jakub Zedníček tragicky zahynul v prvních minutách tohoto roku. Po bouračce na dálnici D1 vystoupil z vozu a smetla ho projíždějící dodávka. Dosud se neví, proč to udělal. Smutnou událost o víkendu oživil herec Jan Čenský, podle kterého byl Zedníček v ohromném šoku.

Jeden by čekal, že kolegové a kamarádi z brněnského městského divadla nebudou v klidu, dokud se Zedničkova nehoda zcela neuzavře. Prý je tomu ale naopak. Kdo má špatnou pamět, vůbec nezjistí, že na tamních prknech kdy nějaký Jakub Zedníček vůbec působil.

„Když se konal pohřeb, vypadalo to, že tady na něj nikdy nezapomenou. Už se tady o Jakubovi ale vůbec nemluví. Žádná vzpomínka na něj, prostě nic. To si rozhodně nezasloužil,“ prozradil eXtra.cz zdroj přímo z divadla.

Hodně lidí se domnívá, že za Zedníčkovou nehodou nestálo jen neštěstí. Herec se svým pozitivním přístupem k alkoholu netajil a jeho několikadenní oslavy příchodu nového roku všichni dobře znali. Jak to bylo doopravdy se už ale nikdy nedozvíme.

Související články

Další články