Vyhrát jakoukoliv soutěž musí člověku obrátit život naruby. Stalo se to i tělocvikáři Romanovi? Nebo ho sláva nijak neovlivnila a žije si nadále „normální“ život učitele?

„Daří se mi krásně. Bezprostředně po soutěži jsem nevěděl úplně přesně, jak se mám rozhodnout, tedy jestli mám vařit, nebo nadále učit tělocvik. Tak teď je to ve fázi, že tři dny v týdnu učím a dva dny v týdnu se často pohybuji v Praze, abych mohl realizovat ty vize, které souvisejí s mým vítězstvím. Stojí to spoustu sil, ale přináší mi to spoustu radosti,“ prozradil webu Prásk.

Kdyby ale tvrdil, že ho ta sláva ani trochu neovlivnila, tak by lhal. Musel trochu pozměnit svou životosprávu. „Než jsem se přihlásil do soutěže, tak jsem do práce rád běhal nebo jezdil na kole, teď mi na to nezbývá moc čas. Je velmi náročné skloubit všechno dohromady. Největší změnu vnímám asi v tom, že mě lidé poznávají na ulici, a to i když mám třeba čepici na hlavě,“ směje se Roman.

A co fanynky, které ho od prvního dne vysílání začaly uhánět, zvát na rande a neúnavně mu psát? Stále jejich zájem trvá, nebo už si našly jiného idola?

„Ženy už mi tolik nepíší, když jsem byl v soutěži, tak psaly samozřejmě mnohem víc. Dokonce mě podezřívaly z toho, že jsem ideální chlap, ale nejsem. Některé také říkaly, že by mě chtěly mít doma, abych jim vařil,“ říká s úsměvem kuchtík. „Já se snažím všem dívkám odepisovat, protože to vnímám téměř jako svoji povinnost. Nicméně na vše odpovědět nestíhám, a tak bych se všem, kterým jsem neodpověděl, tímto rád omluvil.“

Když se podíváte do jeho roztomilého obličeje, tak není vůbec těžké mu odpustit. Umí dokonalé psí oči. Třeba se některé podaří ho konečně klofnout…