Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jak vypadali herci seriálu Přátelé jako teenageři? Joeyho afro vás dostane!

Jak vypadali herci seriálu Přátelé jako teenageři? Joeyho afro vás dostane!
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další 2 fotografie
Od první klapky uběhlo přes dvacet let. To ale seriálu Přátelé nebrání v pravidelném obsazování první příčky anket o nejoblíbenější seriál. Zástupy fanoušků znají své hrdiny dokonale a sledují je dodnes. Víte ale, jak vypadali Chandler, Joey a Ross jako teenageři?

Komediální seriál o partě šesti přátel z New Yorku, kteří tak porůznu bydlí v jednom až třech bytech plus jedné kavárně s červeným gaučem, udělal hvězdy ze všech šesti hlavních představitelů.

Dnes se ale zaměřujeme na herce, a tak si pojďme připomenout, co dnes David, Matthew a Matt dělají.

David Schwimmer (48) se jako jediný z šesti přátel prosadil jako režisér. Natočil několik úspěšných snímků a nadále působí i jako herec. V příštím roce by se měl objevit v hlavní roli dramatu Pretenders.

Matthew Perry (45) se seriálem odrazil k velmi úspěšné kariéře herce a scenáristy. V průběhu dvaceti let se objevil v mnoha úspěšných seriálech i filmech. Momentálně natáčí sitcom Odd Couple, který byl v USA vyhlášen novinkou roku.

Úspěšná kariéra měla pro Matthewa i lehkou příchuť odvety. Jeho učitelka na základní škole mu totiž říkala, že to nikdy nikam nedotáhne, pokud nepřestane dělat ty svoje hloupé vtipy. Matthew na příkoří nezapomněl Po letech jí poslal prestižní časopis People a na učitelku se usmíval z titulní strany.

Matt LeBlanc (47) se po skončení Přátel pokusil prodloužit úspěch seriálem Joey, který na nejslavnější sitcom všech dob navazoval. Ten byl ale po dvou letech zrušen a slavný herec neměl několik dalších let štěstí na role. Nakonec se ale chytil seriál Epizody, za který Matt konečně získal Zlatý glóbus. Vyšlo mu to až napočtvrté. Předchozí tři nominace za seriál Přátelé mu nevyšly.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy