Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jak vypadala Táňa Kuchařová ve svatebním? První foto nevěsty se sexy rozparkem!

Tánička si myslela, že ji nikdo neuvidí…
+ Dalších 20 fotografií
Takové manévry tu nebyly od pohřbu Ivety Bartošové! Táňa Kuchařová a BrzoManžel Gregor mají svatbu ve Strahovském klášteře. Včera měli nácvik a dneska jedou naostro. Se vším dělají drahoty a nechávají dokonce čekat i svou rodinu! Situace před klášterem už připadá srandovní i číšníkům z cateringu. Nutno dodat, že Táničce to hodně sluší!

Už od rána to před pražským Strahovským klášterem žije. Na místo se postupně začali sjíždět novináři i hosté. O tom, jak to na místě vypadá, se dozvíte v online reportáži ZDE.

Původně měla mít Kuchařová (28) svatbu na venkově, ale tahle informace se před několika týdny provalila, a tak je možné, že muselo dojít na plán B.

Obřad se nakonec koná v hlavním městě a za jeho organizaci by se nemusely stydět ani hollywoodské hvězdy! Na místě stáli zhruba hodinu příbuzní a rodina. Před branami na ně čekal přípitek, aby se před příjezdem Táni v Mercedesu s poznávačkou VIP 0007 nenudili. Pak ochranka nechala vyklidit cestu a nevěsta přijela až k vratům kláštera. Zde, chráněna černými deštníky, procupitala z auta do síně.

Jenže stejně jsme ji dokázali nafotit. A nebylo to tak těžké! Tánička tak utíkala do kostela, že sebou málem plácla na schodech… To byl ideální moment pořídit fotky, které měly zůstat utajené…

CELOU SVATBU SLEDUJTE MINUTU PO MINUTĚ ZDE V ONLINE REPORTÁŽI!

Mohlo by vás zajímat

Další články