Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Jak vypadal živý Ken Jedlica předtím, než ze sebe udělal plastikové monstrum? Býval to sexy kusanec

Jak vypadal živý Ken Jedlica předtím, než ze sebe udělal plastikové monstrum? Býval to sexy kusanec
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Justin Jedlica patří k bizarním postavičkám, které se rozhodly, že celý svůj život zasvětí tomu, aby vypadaly jako živoucí panenky. Přitom Justin jako dítě a puberťák vypadal hrozně sympaticky a jako dospělý chlap to mohl být pořádný kus. On se ale rozhodl, že půjde jinou cestou. Spousta lidí si myslí, že jednou bude svých plastik litovat. Podívejte se, jak to malému Justinovi kdysi slušelo.

S oblibou si nechává říkat živý Ken Od svých šestatřiceti let podstoupil více než 490 plastických operací, aby docílil toho, že jednou bude vypadat jako pravá kopie panáčka Kena.

Úpravy zevnějšku ho zatím vyšly na neuvěřitelných 500 000 dolarů a rozhodně nemá v plánu přestat. Se svým plastickým kolegou Rodrigem Alvesem toho mají hodně společného. Oběma doktoři doporučovali, aby s plastikami ubrali, nebo nejlépe úplně přestali.

Oba dva si dali na chvíli pauzu, protože obzvlášť u Rodriga hrozilo, že by mohl zemřít. To ho nejspíše na chvíli vyděsilo, ale nyní plánuje další zkrášlení.

Justin Jedlica je se svým současným vzhledem docela spokojen, ale ještě to není úplně ono. Přitom kdyby se na plastiky vykašlal, mohl to být pohledný muž. Tomu také nasvědčují fotky Justina v době, kdy byl puberťákem.

Sympatický klučík, ze kterého by jistě vyrostl pořádný kus chlapa a žádné plastiky by k tomu nepotřeboval. Někteří jeho fanoušci se obávají, aby svých plastik na stará kolena nelitoval. Tak uvidíme, kdo z nich bude mít nakonec pravdu.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy