S oblibou si nechává říkat živý Ken. Od svých šestatřiceti let podstoupil více než 490 plastických operací, aby docílil toho, že jednou bude vypadat jako pravá kopie panáčka Kena.

Úpravy zevnějšku ho zatím vyšly na neuvěřitelných 500 000 dolarů a rozhodně nemá v plánu přestat. Se svým plastickým kolegou Rodrigem Alvesem toho mají hodně společného. Oběma doktoři doporučovali, aby s plastikami ubrali, nebo nejlépe úplně přestali.

Oba dva si dali na chvíli pauzu, protože obzvlášť u Rodriga hrozilo, že by mohl zemřít. To ho nejspíše na chvíli vyděsilo, ale nyní plánuje další zkrášlení.

Justin Jedlica je se svým současným vzhledem docela spokojen, ale ještě to není úplně ono. Přitom kdyby se na plastiky vykašlal, mohl to být pohledný muž. Tomu také nasvědčují fotky Justina v době, kdy byl puberťákem.

Sympatický klučík, ze kterého by jistě vyrostl pořádný kus chlapa a žádné plastiky by k tomu nepotřeboval. Někteří jeho fanoušci se obávají, aby svých plastik na stará kolena nelitoval. Tak uvidíme, kdo z nich bude mít nakonec pravdu.