Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Jak vypadají hvězdy filmu Harry Potter po 14 letech od natáčení? Pořádně vyrostly!

Hvězdy z filmu Harry Potter pořádně vyrostly.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Harry Potter je film, který přinesl slávu mnoha dětským hercům. Podívejte se, jak vypadají dnes, 14 let po natáčení prvního dílu. Jak zrajou Emma Watson, Daniel Radcliffe, Robert Pattinson, Rupert Grint? Fotky najdete překvapivě v naší galerii.

Už jsou to čtyři roky, co fanoušci pláčou, protože skončila nejslavnější kouzelnická sága všech dob! Proto jsme se rozhodli fanoušky Bradavic potěšit a nostalgicky společně zavzpomínat na naše dětství, ale i dětství našich oblíbených hrdinů Harryho Pottera.

Nad tím, jak dnes vypadají, se můžete pokochat v naší galerii. Ti ale vyrostli, co?

Vy, co máte rádi kouzelnické příběhy, ale nemusíte zoufat úplně. Už teď se můžete těšit na další magický příběh, v němž sice už hlavním hrdinou nebude obrýlený nesmělý sirotek a jeho kamarádi, ale zvířátka. Studio Warner Bros. totiž odsouhlasilo natáčení kouzelnické „učebnice“ Fantastická zvířata a kde je najít, která je také dílem spisovatelky J. K. Rowling. Dílo napsala jako doplněk sedmi knih o mladém čaroději.

A co vlastně od trilogie očekávat? Sama spisovatelka tvrdí, že diváci by neměli čekat žádné pokračování nebo něco, co by uvádělo příběh Harryho Pottera, je to jen rozšíření celého děje. Děj knihy Fantastická zvířata a kde je najít se odehrává asi 70 let před narozením Harryho, je proto téměř vyloučeno, že by se v dalším pokračování objevil někdo ze slavné trojice představitelů mladých čarodějů…

Související články

Další články