Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vypadá Sia bez paruky? To snad ani nechcete vidět!

Má dokonalý důvod, proč tak skrývá svou tvář?
Zdroj: Twitter
+ Další 3 fotografie
Má plno vlastních hitů a spolupracuje se slavnými světovými zpěváky. Zpívala v písních DJ Guetty, napsala text k Rihannině songu "Diamonds". Objevuje se pravidelně na předních příčkách hitparád, ale svoji identitu skrývá. Proč to ta Sia dělá?

Hrají ji po celém světě, ale svoji tvář v klipech skrývá. Vždycky má klasickou „mikádo“ paruku přes celou tvář a někdy si na červený koberec vezme tak brutální pokrývku hlavy, že ji fanoušci následně přirovnávají k mopu.

Sia k tomu má ale svůj důvod a takovou image si chce udržet. Svoji anonymitu si naprosto užívá. „Můžu jít úplně v klidu do obchodu a nikdo si mě nevšímá. Nikdo nepozná, že jsem to já,“ říká zpěvačka a skladatelka.

Sia si myslí, že dnes se lidé ukazují až moc. Sociální sítě, fotky ve spodním prádle, neustálé navštěvování večírků a cpaní se fotografům před objektivy. Podle ní ve světě šoubyznysu chybí tajemství a anonymita.

Navíc si myslí, že hlavní je její hudba. A ne to, jak vypadá. Prostě se chce cítit svobodně a přirozeně. A to ať jde na červený koberec, nebo kupovat čokoládu do místního obchodu.

A má pravdu. Řídit se heslem „méně je více“ by prospělo více hvězdám.

Související články

Další články