Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak vypadá Sia bez paruky? To snad ani nechcete vidět!

Zdroj: Twitter
+ Další 3 fotografie
Má plno vlastních hitů a spolupracuje se slavnými světovými zpěváky. Zpívala v písních DJ Guetty, napsala text k Rihannině songu "Diamonds". Objevuje se pravidelně na předních příčkách hitparád, ale svoji identitu skrývá. Proč to ta Sia dělá?

Hrají ji po celém světě, ale svoji tvář v klipech skrývá. Vždycky má klasickou "mikádo" paruku přes celou tvář a někdy si na červený koberec vezme tak brutální pokrývku hlavy, že ji fanoušci následně přirovnávají k mopu

Sia k tomu má ale svůj důvod a takovou image si chce udržet. Svoji anonymitu si naprosto užívá. "Můžu jít úplně v klidu do obchodu a nikdo si mě nevšímá. Nikdo nepozná, že jsem to já," říká zpěvačka a skladatelka.

Sia si myslí, že dnes se lidé ukazují až moc. Sociální sítě, fotky ve spodním prádle, neustálé navštěvování večírků a cpaní se fotografům před objektivy Podle ní ve světě šoubyznysu chybí tajemství a anonymita.

Navíc si myslí, že hlavní je její hudba. A ne to, jak vypadá. Prostě se chce cítit svobodně a přirozeně. A to ať jde na červený koberec, nebo kupovat čokoládu do místního obchodu.

A má pravdu. Řídit se heslem "méně je více" by prospělo více hvězdám

Související články

Další články