Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vidí budoucnost Mario de Sabato? Vizionář, se kterým se radí celebrity i politici, promluvil!

Mario de Sabato s velkým předstihem předpověděl karibskou krizi v roce
1962, mnoho událostí v Evropě a na Blízkém východě v 70. letech,
zavraždění Johna i Roberta Kennedyových a Martina Luthera Kinga
i zhroucení komunismu v Sovětském svazu.
Zdroj: facebook.com
Mario de Sabato se narodil v roce 1933 ve Francii a jako u mnoha jiných lidí nadaných věšteckou mocí i jeho schopnosti se projevily již v raném věku (bylo mu asi 7) a v roce 1960 už byl zavedeným "poradcem pro budoucnost". V průběhu 70. let 20. století de Sabato získal reputaci téměř neomylného věštce díky přesným předpovědím důležitých událostí a pravidelně se s ním radili obyčejní lidé, celebrity i politici světového formátu. O de Sabatovi bylo známo, že je člověk velmi vášnivě oddaný náboženství. Jeho proroctví nikdy nebyla publikována v angličtině, takže není divu, že většina světa o tomto člověku a udivující přesnosti některých předpovědí nikdy neslyšela.

Francouzský prorok velkých událostí 20. století

Mario de Sabato s velkým předstihem předpověděl karibskou krizi v roce 1962, mnoho událostí v Evropě a na Blízkém východě v 70. letech, zavraždění Johna i Roberta Kennedyových a Martina Luthera Kinga i zhroucení komunismu v Sovětském svazu. To vše jsou některé z jeho úspěšných předpovědí. Když hovořil o 90. letech a ještě pozdější době, de Sabato nabízel tyto záblesky budoucnosti: Rok 1996 viděl jako konec zvláště nebezpečného období mezinárodního napětí, na jehož obzoru visel jaderný útok v Koreji. Nutno dodat, že v tomto případě se de Sabato úplně netrefil, nicméně mezi roky 1993 a 1997 Severní Korea skutečně opakovaně hrozila jadernými útoky.

Čínská invaze

Když de Sabato předpovídal vzdálenější budoucnost, označil rok 1998 jako začátek čínské invaze do Evropy. Tento začátek viděl jako neozbrojený, který má propuknout v plné síle do roku 2000. Za začátek čínské ekonomické invaze do Evropy se v současné době pokládá rok 1998, kdy Čínská průmyslová a komerční banka založila svou pobočku v Lucembursku. Od roku 2000 se navíc čínské investice na území Evropské unie každým rokem zdvojnásobují. Pro totéž období, tedy rok 2000, také předpovídal ozbrojený čínský útok na Rusko, což se naštěstí nesplnilo. Pro rok 1999 de Sabato předpovídal využití nového typu elektromagnetické energie a velká zemětřesení poškozující zejména jaderné elektrárny. Přestože ovládání takové energie k vojenským účelům figuruje v mnoha teoriích spiknutí, není možné tuto předpověď označit za pravdivou. V souvislosti s katastrofou ve Fukušimě, která se odehrála o více než desetiletí později, než de Sabato „plánoval“, nás toto varování přesto nutí k zamyšlení.

Armageddon, nebo druhý příchod?

De Sabato se v mnoha ohledech naprosto shoduje s Edgarem Caycem a Jeane Dixon, dalšími velkými proroky 20. století, v tom, že se v roce 1999 objeví nový „mesiáš“. Všichni tři hovoří o masivním nárůstu duchovních prožitků jednotlivců, o probuzení skutečné moci našeho ducha svatého, našeho psychického já. Mnoho dalších věštců se o této době zmiňuje jako o konci světa, jak ho známe. Ať už tělesně, nebo prostřednictvím masového duchovního probuzení. Pokud se nový mesiáš v roce 1999 skutečně objevil, nejspíše se velmi dovedně skrývá. Nebo bylo proroctví myšleno úplně jinak.

Okno velkých změn

Pro de Sabata se „okno velkých změn“, jehož začátek předpověděl pro rok 1993, uzavře v roce 2021. Přes velké pozdvižení, které mělo nastat, prorokoval nový věk míru. Podle něj přijde lidstvo jako celek na několik věcí. Zdá se, že získáme nový respekt pro hodnotu veškerého života, což skutečně může být hybnou pákou radikálních převratů a nové chápání skutečného lidského údělu. Přestože mnozí nahlížejí na dobu změn jako na období naprosté temnoty a destrukce, všichni tři proroci hovoří o obrovské naději pro budoucnost lidstva. Doufejme tedy, že nepromarníme posledních šest let „okna velkých změn“. Mimochodem, čím je tak zajímavý onen rok 1993? Například tím, že byl na trh uveden první internetový prohlížeč…

Sázel de Sabato na hokejové zápasy?

Přestože proroctví Maria de Sabata nedosahují přesnosti Baby Vangy, Edgara Cayce či jiných vizionářů, neměli bychom některá jeho varování brát na lehkou váhu. Už jen proto, že jako jediný známý věštec na světě dokázal předpovědět vítěze Stanley Cupu, slavné kanadsko-americké hokejové trofeje, když ji přesně podle předpovědi v roce 1993 vybojovali hráči Montreal Canadiens.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články