Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jak se změnil sexy doktor ze seriálu Plastická chirurge s.r.o? Jako zarostlého bezdomovce ho nepoznáte!

Jak se změnil sexy doktor ze seriálu Plastická chirurge s.r.o? Jako zarostlého bezdomovce ho nepoznáte!
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Australský hezoun Julian McMahon (48) se po střední škole rozhodl studovat práva, ale k velké úlevě tisíců fanynek ho univerzita nebavila. Začal si přivydělávat jako model a nakonec si ho všimli i v reklamě. Netrvalo dlouho a dostal se k filmu. Jak to s ním vypadalo dál?

Julian McMahon nejdřív natáčel seriály v Austrálii, ale po několika úspěších se mu dveře otevřely i do hlavního města filmu Los Angeles. Po menších projektech začala jeho sláva stoupat díky seriálu Čarodějky. V něm hrál od r. 2000 tři roky zamilovaného démona Colea Turnera. Pak ale přišla mnohem zajímavější nabídka, kvůli které seriál opustil.

Měl totiž dostat hlavní roli v seriálu Chirurgové s.r.o. Tam si zahrál sexy doktora, který se vyspal se vším, co mělo prsa. Ať přírodní, nebo umělá. Od té doby jeho kariéra trochu stagnovala a objevil se v pár televizních seriálech. Díru do světa se žádným hollywoodským trhákem neudělal, ale možná o něm ještě jednou pořádně uslyšíme.

Naposledy dokončil sérii Hunters, kde ho tvůrci nechali pořádně zanedbaného. Neupravené vousy, podivná čepice. Vypadal jako něco mezi bezdomovcem a Martinem Dejdarem

Natáčením si Julian vydělá a je docela úspěšný. V osobním životě je to horší. V roce 1994 si vzal sestru slavné zpěvačky Kylie Minoque Dannii. Manželství nevydrželo ani dva roky. Dannnii ho popsala jako největší "zklamání a výčitku svého života". O pět let později si herec vzal krásku z Baywatch Brooke Burns. Manželství zase vydrželo dva roky a bývalé manžele spojuje jenom malá dcerka.

V roce 2014 se herec oženil s dlouholetou přítelkyní Kelly Paniaguou. Tak snad do třetice všeho dobrého!

Aktuální fotky Juliana najdete v galerii.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy