Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Jak se změnil malý Draco Malfoy? Hvězdě z Harryho Pottera je dnes 28 let!

Tom Felton pořádně vyrostl.
+ Další 2 fotografie
Malý Draco Malfoy vyrostl a z arogantního spratka je dnes dospělý muž. I on to ale neměl během dospívání lehké a problémy, kterým čelí každá dětská hvězda, na něj dolehly daleko více, než by si sám přál.

Tom (28) začal s herectvím už v 8 letech malými rolemi v reklamách, ale přelomové pro něj bylo až získání role Draca Malfoye o 4 roky později. Jenže sláva a peníze, které se ságou o Harrym Potterovi logicky přišly, Tomovi pořádně zamotaly hlavu.

Felton si sice díky Dracovi vydělal v přepočtu přes 100 milionů korun, ale moc mu z nich nezbylo. Jeho matka a manažerka v jedné osobě totiž jen část peněz investovala a zbytek nechala Tomovi. Mohl si s nimi tedy dělat, co chtěl, a podle toho to také dopadlo.

„Koupil jsem si spoustu nesmyslů, které děti kupují. Skateboardy, oblečení, typické věci pro teenagery. No, a jakmile jsem mohl, tak jsem utratil spoustu peněz za auta. Ve většině za BMW pro mě a mou rodinu,“ prozradil Tom pro Mail Online.

Střet s realitou přišel ve chvíli, kdy Feltonovi zaklepal na dveře soudní vykonavatel. Přišel si pro jedno z aut, které zrovna koupil. Tom přiznává, že neměl absolutně ponětí o daních, hypotékách a dalších finančních věcech. Dle vlastních slov musel velmi rychle dospět a začít splácet dluhy. Díky tomu se nakonec zachránil od nejhoršího.

Po skončení natáčení Harryho Pottera na něj ale přesto místo bohatství a odpočinku čekaly nezaplacené úvazky. Musel se proto hodně rychle otáčet a v posledních třech letech se objevil v šesti filmech a dvou seriálech. Z nejhoršího je tak už venku a herectví je pro něj opět zábavou.

Už příští rok by se měl fanouškům představit v hlavní roli historického velkofilmu Risen.

Mohlo by vás zajímat

Další články